şükela:  tümü | bugün
 • türkiye cumhuriyeti tarihinin en azılı dolandırıcılık hikayelerinden birine imzasını atmış olma ihtimali bir hayli yüksek şahsiyet.

  tanınmış eğitim kurumları ve derneklerin isimlerini kurslara pazarlayıp, markalaştırarak isim haklarını üstüne almış, yakalanacağını her fark ettiğinde şirketlerini şehir, hatta ülke değiştirerek korumaya çalışmış, hakkında açılan davalardan sıvışmayı başarmış, ancak en son kolu harvard'a kaptırmış gibi gözüken sansar.

  link
 • tanim : sahte isimlerle kasabalara kadar markalarini dagitmis, kitaplara, sertifikalara kadar kendisinden alma zorunlugu koymus sahtekardir.
  amerikan kultur
  ıngiliz kültür
  harvard dil okulllari
  harvard kids
  amerikan kultur kolejleri kisaca su adreste gordugunuz her markasindan uzak durmaniz gereken,sistem boslugu yakalayicisi. şikayet var da tum markalarini taratin,goreceksiniz
 • "100 sterlin ver ingiltere'den lise diploması al,
  boylece tüm üniversiteler senin pesinde koşsun" un fikir babası.

  telefonda sizi ikna etmek için uzun uzun kendi oğlunu anlatan
  emekli öğretmen bir teyzeye yıkmışlar tüm işi

  buradan ikna olunabilir

  site, iceriği ve teyzenin ilginç iddiaları hakkında
  british counsil a bilgi mesajı gönderilmiştir.
 • bu adamin karisi avukat. yaptigi butun isler belli bir hukuki duzene oturtulmus. tam simdi yakalandı derken hemen altina baska bir subduzen kurgulatip ana gemiyi terk ediyor. tam bir kurnaz,filmlerde olur sadece sandığınız kotu adamin ta kendisi
  su urunleri gordugunuz heryerden kacin