şükela:  tümü | bugün
  • ultra her şey dahil paketini gerçekten de ultra her şey dahil zannedip geldiğim otel.
    fakat maalesef her şey paralı. üstelik plajla yemeklerin ücretsiz olduğu restoran arası nerden baksan 500mt ve yokuş. shuttle var otel içi ulaşım için ama kafa dinlemeye gelip minibüs bekliyorsun.
    dün bi tane corona içeyim dedim ücret istediler, şaka gibi..
    otelin girişinde lavanta adında bir restoran var, belirli saatlerde orda yiyecekler ücretsiz. diyelim ki 10’dan önce uyanamadınız ve kahvaltıyı kaçırdınız, 12:30’a kadar aç kalmak durumundasınız. aynı şekilde akşam yemeğini de o ücretsiz restoranda yemezseniz aç kalıyosunuz. günün herhangi bir saatinde birşeyler atıştırmak isteseniz yok.

daha önce de her şey dahil paketli otellerde yılın yorgunluğunu atmak için 2-3 gün tatil yaptım. havuzun ortasında bile envai çeşit içki ve yiyecek bulunan barlar olurdu. her köşede burgerci, simitçi gibi şeyler olur ana yemeği kaçırsan bile aç kalmazsın ki zaten her şey dahilin konsepti bütün parayı fazlasıyla önden verip konaklama boyunca her şeyden ücretsiz faydalanmak.

şu an tatilimin ortasında saat 12:30’u bekliyorum aç karnına denize girmeyeyim diye.

kısaca ultra her şey dahil deyip tam pansiyon paket sunan gereksiz bir otel. ben bir daha gelmem gelene de tavsiye etmem.