• ankarada kendi evinde mükemmel dövmeler yapan, dışardaki tüccar dövmecilere oranla daha insani fiyatları olan süper dövmeci.
  • (bkz: eva)
  • yaptığı işin hakkını veriyor. üsteli çok ama çok tatlı bir insan. elleri dert görmesin.
  • son derece titiz ve işini ciddiye alan, sürekli gelişmek için uğraş veren bir dövme sanatçısı. içine sinmeyen bir çalışmayı ısrarlı isteklerime rağmen yapmamıştı, buradan teşekkür ederim kendisine.
  • ankara'da daft art tattoo isimli dükkanında makul fiyatla harika dövmeler yapan, dövme yaptırmayı düşünenlere rahatlıkla tavsiye edeceğim sanatçıdır kendileri.
  • geçtiğimiz hafta kendisine ilk dövmemi yaptırdığım mikkkkemmel insan. hem çok yeteneklidir, hem işini temiz ve hızlı yapar, hem de bir o kadar kibar ve profesyoneldir.

5 sene önce ankara'daki en meşhur dövmecilerin istediği fiyatlara şimdi çok güzel dövmeler yapan, ankara'nın yükselen değeridir.

instagram'a koyduğum dövme fotoğrafını en güzel mesajlarla beğenen yakından resimlerinden de güzel hatundur.
  • kız hem sanatçı, hem güzel, hem iyi kalpli.

bi dövmemi de o yapsın istiyordum ama çok popüler oldu, ilgilenmez diye de tereddütlerim vardı.

ilgili ve de sempatik bir şekilde karşıladı, çatkapı gittiğim halde geri çevirmedi, minik lotus çiçeği yaptı ayak bileğime, bakıp bakıp seviyorum.

yakında da istanbul'da da yerleşik bir düzen kuracakmış, ben kefilim gidin yaptırın.
  • yerli kat von d
  • artik elini etegini ankara' dan , ıstanbul' a cekmis dovme erbabi, candan kadin.

arada bir ankara' ya geliyormus hala. yakalamak isteyen bir sekilde iletisime gecerse, yakalanmasi mumkun.

bana yaptigi dovmeden bahsedeyim, titiz calisma, neseli-geyikli seans, guzel iscilik, bol bol dal ve bedava kahve. daha ne olsun!?

istanbul' da yeni acayazdigi studyosuna ugramak lazim. eva dovmede, arkadasi ise yardimci olmakta cok basarili.

ekip hossohbet, samimi, saglam. hic bozmadan aynen devam!
  • burak gibi bir adamın yanında nasıl gelişmiş, nasıl bu hale gelmiş merak ettiğim, pek başarılı dövme sanatçısı.
    çalışmalarını beğenerek takip etmekteyiz.
hesabın var mı? giriş yap