• aynı kişi pci'ya "pi si el" der.

hede: hergün sol başlıklarda bilim felsefe başlıkları yazıyonuzda amına kodumun bebeleri.
    alın örnek:https://youtu.be/ydkctlxysy8?t=99

höde: götünden uydurdu diyenler için örnek yukarıda verilmiş olup,

gramer eksperleri ve gelişme aşamasında beyinleri ile giydirmeye çalışan dangalaklar için;

"tdk’ye göre:

küçük harflerle yapılan kısaltmalara getirilen eklerde kelimenin okunuşu esas alınır: cm’yi, kg’dan, mm’den, kr.un vb.
    büyük harflerle yapılan kısaltmalara getirilen eklerde ise kısaltmanın son harfinin okunuşu esas alınır:
    (bu başlıkta büyük harf örnekleri doğru gösterilemeyecektir. götler buradan malzeme arar, hoş onlara bahane çok)
    bdt’ye, tdk’den, thy’de, trt’den, tl’nin vb.
    kısaltması büyük harflerle yapıldığı halde bir kelime gibi okunan kısaltmalara getirilen eklerde kısaltmanın okunuşu esas alınır: aselsan’da, botaş’ın, nato’dan, unesco’ya vb.
    necmiye alpay’a göre başka dillerden gelen kısaltmalar:

(dangalakların dikkatine)
    yerleşmiş bir okunuşları varsa bu okunuşa göre ek alır.

tv kanalı cnn, türkçede “sienen” okunuşuyla yerleştiğinden ekler bu okunuşa uygun şekilde getirilmelidir: cnn’e, cnn’i, cnn’de vb."

engel muhabbeti yapan sayın götlerin beni üzdüğünü belirtiyim. ayrıca engellemezseniz götünüze koyayım.
    arz ederim.
  • doğrusu eyç di em ay değilmi dediğim arabirimdir.

el nereden çıktı yahu
  • bir işsizlik belirtisi...
  • lbs'e aybies diyeni gördüğümden şaşırmayacağım insan.
  • bana hiç denk gelmedi öylesi...
  • (bkz: hedemei)
  • yoktur.
  • bir arkadaş da ajdiemay diye okuyor. allah akıl fikir versin. hatta birgün mediamarkt mağazasında '' abi ajdiemayı mini ajdiemaya çeviren kablo varmı? '' demişti yerin dibine geçmiştim.
  • hdmi ile html'i birbirinden ayıramayan insandır. biri görüntü ve ses aktarımı için kullanılan bir kablo diğeri web arayüzü için kullanılan bir dildir.

dipnot : ayrıca hdml (eyç di em el) diye bir şey yoktur, hiç olmamıştır.
hesabın var mı? giriş yap