aynı isimde "hekimoğlu" başlığı da var
  • ben bunu söylenti sanıyordum, gerçekmiş. house'un yerini tutması mümkün değil. baştan kaybediyor. okan yalabık hatırına bir iki bölüm izlerim ama daha fazlasına kalbim dayanmaz.
  • öncelikle; bulduğunuz ismi silkeyim.. hekimoğlu ne olm? eşkıya dizisi mi çekiyorsunuz?

filmin ana karakterini ateist ve dini sorgulayan, sarkastik biri olarak yansıtamayacaklarını düşünüyorum. bakın 90'larda falan olsak evet belki yansıtabilirlerdi ama 2019 yılındayız, epey bir geri gittik yani..

muhtemelen iki üç bölüm sonra uyarlama ile hiçbir alakası kalmayacak bir aşk dizisine dönüşecek olan dizi.
  • bulacağınız isme gireyim ya daha malca bir şey olamazdı herhalde.
  • allah kahretsin ismini doktor civanım koysaydınız bari
  • hekimoğlu ne abi direkt eczacıbaşı deseymişiniz ahahaha. ülkenin senaristleri töre dizisi yazarsa ben de güvenmem tabi orijinal bir şeyler üretmelerine ama bu kadarı da utanç verici.

gregory house zaten ateist bir doktor. house md ise içinde romantizmi en az ölçüde barındıran medikal dizi. ve burası türkiye. ya güzelim dizinin formunu bozucaklar ve sadece konsept alınıp içi çöp bir proje olacak her remake’imiz gibi ya da beş bölümde ekranlara veda edecek.

ikibinlerin ortasında başlayıp reyting rekorları kıran dört diziden üçünün remake’i yapıldı. (grey’s anatomy, desperate housewives, house md) dördüncü umarım imkansızdır. (lost)
  • [e]v
  • bakın başıma bir şey gelmeyecekse bir tespitte bulunmak istiyorum.

sadece fragmandan gördüğüm kadarıyla timuçin esen'e house rolü gitmiş ya lan. sadece fragmandaki görünüşe bakarak söylüyorum bunu. muhtemelen bokum gibi ortalama bir türk doktor dizisi olacak.
  • puahhaha house uyarlamasına hekimoğlu adını vermek mi very nays
  • adamın bastonunu bile koymuşlar bir dr.house hayranı olarak gözlemleyeceğim bakalım nasıl olacak..
  • oyuncu kadrosuyla ümit vadeden dizidir.
hesabın var mı? giriş yap