• bu yazıyı yazmaktaki amacım para verip hepsiburada.com dan satın aldıgım ürünün arızalanması sonrası teknik servis ve satış sonrası müşteriye arkasına dönen hepsiburada ile yaşadıklarımı dile getirmektir. tatbiki satılan her ürün bozulabilir bundan satıcının hiçbir suçu yok ama aylarca müşteriyi bekletmek , konuyu teknik servisle aranızda halledin diyerek aradan çıkmak , konuyu inceliyoruz biz size döneceğiz diyerek haftalarca bekletmek ve sonuç olarak insanın hem mağdur ediyor hem de çaresiz bırakıyor . aşağıda yazacağım mağduriyetleri firmaya defalarca kez aktardım ama inceleniyor demekten başka hiçbir sonuç alamadım ve para verip satın aldığım telefonu 2 aydır kullanamıyorum.

hepsiburada.com dan aldığım 79453234 sipariş numaralı telefon aldıktan 1-2 ay sonra ekran donma sorunu yaşamaya başladı. telefonu teknik servise yolladım(delta servis)ve yollarken de sorun hakkında detaylı açıklama yazdım. telefonu yolladıktan 2 hafta sonra telefon elime geri ulaştı .firma yaklaşık 2 hafta inceledikten sonra hiçbir sorun bulamamış , prosedür geregi sadece yazılım güncellemesi yapılmış. sorun düzelmiştir diye ümit ederek telefonu açtım ve kullanmaya başladım .bu sırada fark ettim ki yazılım güncellemek yerine 3 versiyon eski yazılımı telefonuma yüklemişler ve günde 4 5 kere yaşadığım donma sorunu 20 kere yaşanmaya başlamış. teknik servisi aradım , bir teknisyenle konuştum , kendilerine "sorunumun devam ettiğini söylediğimde ise " yazılım eski versiyona çekildi , sorun yaşamamak için bu yazılımla kullanınız cevabını aldım , güncel yazılımla kullanmak istediğimi söylediğimde is kullanamazsınız cevabını aldım.

hepsiburada müşteri hizmetlerini aradım ve sorunu anlatmak için defalarca mail attım , müşteri hizmetlerini aradım ama sorunu teknik servisle aranızda çözünüz , size başka türlü yardımcı olamayacagız cevap aldım . saatlerce vakit harcadım ve müşteri hizmetlerine ulaştığımda ise en son olarak "ürünü bize yollayın kendi teknik servis hizmetimiz inceleyecek cevabını aldı" istediğimde tam olarak buydu , en azından daha uzman birisi inceleyecek diye düşünerek müşteri hizmetlerini verdiği adrese yolladım . adres hespburada.com'a aitti. aradan yaklaşık 2 hafta geçti , başka telefonum olmadıgı için çok eski bir telefonla idare ediyordum ve bugün yarın telefon elime ulaşacak diye beklerken telefonuma bir arama geldi . arayan delta servisten teknik bir personeldi. telefonumun ellerine bugun ulaştığını (ben hepsiburada'a yolladıktan yaklaşık 2 hafta sonra) ancak telefonun kilitli olarak kendilerine geldiğini söylediler . benden telefonu inceleyebilmek için kayıtlı hesap adresinin şifresini istediler. telefonu kilitleyen hesap bana ait değildi ve açamadılar . servis bana telefonu açamazsa onarım yapmadan geri yollayacaklarını yada kendilerini açması için benim onlara 50 tl göndermem gerektiğini söyledi. hepsiburada a mail attım , telefonla aradım ama 2 gün boyunca hiçbir dönüş alamadım. yeter ki telefonum onarılsın artık diyerek 50 tl kendilerine gönderdim(telefon benim tarafımdan kilitlenmediği halde).benim düşüncem telefon hepsiburada teknik servisi tarafından kilitlendi ve kilitli olarak delta servise yollandı(bu şekilde düşünüyorum çünkü telefonumu onlara göndermem ve delta servise ulaşması arasında yaklaşık 10 gün süre var, ayrıca kilitleyen hesap bana ait deil). telefonumu 2 aydır kullanamıyorum ,hala onarım için serviste 2.kez servise gidişi üzeridnen geçen süren 20 iş günü geçti . hepsiburada.com'a telefonumun 20 iş günü içinden onarılmadığı için hakkım olan yenisiyle değişimini istiyorum dedigimde ise konu hakkında … numaralı kayıt açlıp talep alınmıştır diye yaklaşık 20 kez cevap aldım. derdimi hepsiburada.com'a anlatmak için saatlerimi harcadım ama ya sözlü yada yazılı olarak … numaralı kayıt oluşturulmuştur cevabından başka hiçbir sey duyamadım . yaklaşık 2 aydır telefonum yok ve firmadan kimse bana adam akıllı bir cevap veremiyor, firma konuyu uzatmak için elinden geleni yapıyor.
  • rezalet puanı 10/10. 2 aydır telefonu tamir edememek nedir? en azından yedek bir telefon verilmeliydi...
hesabın var mı? giriş yap