• hepsiexpress'in yeni ismi. getir'in pazarına onlarda giriyor. süpermarket alışverişlerini de artık getirecekler.
  • sürat, express, jetten sonra bir sonraki eşik uzay solucanı olacak diye korkuyorum. kargo firmalarımız sayesinde fizik alanındaki eksikliğimizi gideriyoruz sağolsunlar. *
  • hala siparişimi getiremediler yakıtı bitti galiba jetin
  • hepsiburada’nın akıllara zarar taşeron ürün taşıtıcısı. eski adıyla hepsiexpress. tabii ki kullanıp memnun olan olmuştur. ama benim nazarımda eksileri aşağıdaki gibidir.

-teslim süresi sabah 9 ile gece 23 arasındadır. tüm gün ve gece evde beklemenizi gerektirir(asosyal bir insansanız bu sizin için sorun olmaz belki). standart gönderimdeki kargo firmalarının en azından belli bir saati vardır. o saatten sonra beklemezsiniz.

-kendi elemanları çalışmaz. sitesinden form dolduran herhangi bir kişi ürün taşıyabilir. bu kişinin sicili inceleniyor mu bilinmez. e haliyle gece 23’de kapıma dikilen eleman katil, hırsız olabilir.

-ürünü şubelerinden almak gibi bir seçenek olmaz. çünkü şubeleri olmaz. olsa da size yakın olmaz.
  • rezilligin diğer adı. 18.10.2019 hepsijet rezaleti diye başlık açacaktım ama bir türlü zaman ayırıp uzun uzadıya anlatacak şartları olusturamadım.

hepsiburada'nın kendi oluşumu olup birbirinden bihaber hareket etmekteler. hızlı kargo etiketiyle 14 ekim tarihinde aldığım ürünü 16 ekimde teslim edeceklerini bildirip , kargo takipten kontrol edildiğinde 15 ekimden beri dağıtım merkezinde gösteriyorlar . hepsijet müşteri desteği arıyorsun asla cevap vermiyor. hepsiburada müşteri destek ile görüşüyorsun yardimci olamıyor kayıt açıyorum diyor başından savıyor. en son @hepsijet twitter hesabından birkaç saat once aldığım dönüşle ürünün hic dağıtıma çıkmadığını, merkeze gelmediğini , kaybolduğunu öğrendim. iade istedim. reddettiler. neymiş! süreç tamamlanacak ürün akıbeti sorgulanacakmis.

2 gündür teslim alamadığım ürünü onlar uygun gördükleri zaman iade statüsüne çekip o zaman para iadesi icin kayıt açacaklar. bak bak..

uzak durulması gereken bir firma!

zamanı ve parası değerli olanlar ozellikle tercih etmesin.

(bkz: #96695446) boyle seyleri hep sonradan görmek benim ayıbım bir yerde de . bir daha asla ya! asla!!!
  • rezalet gibi rezalet firma. benim kargo şirketim olsa müşteriye kargonuzu kaybettim demeye utanırım yahu. iadesini yaparım ürünün -ki ne satın alındığı belli, ama bunlar pişkin pişkin bekle işin ne diyorlar. bizim de zaten aldığımız ürünü kullanmamız için bir acelemiz yok 1 yıl sonra da gelse olur değil mi?

ayrıca burada hepsiburada'nın işlevi ne ki ? çarkı kurmuş ben karışmam benden çıktı edaları... bulaşmayın yahu her şeyin bir kapasitesi var, bilindik yerlerden şaşmamalı.
  • tek kelime ile rezalet.
  • d&r'ın yeni ve "alternatifsiz" taşıyıcı/dağıtıcısı.

.

telefonum üst katta, ben aşağıda banyoda köpeğimi yıkıyorum. dışarıdan biri sesleniyor. koşuyorum.

- "kargo" diyor ve ekliyor "telefonunuza baksanız daha erken olacaktı"...
    - "yetişemedim" diyorum şaşkınlıkla (ne kadar erken? 1 dk mı?) "ne kadar geç geldiniz, beklemiyordum artık" diyorum.
    - "e, sizin burası biraz dağ başı olduğundan, sizi sona bıraktım. bizim mesaimiz 23:00'e kadar" diyor.

.

hee... bizim burası dağ başıymış. ben cumartesi gece 23:00'a kadar evde kargo bekleyecekmişim. çünkü onların mesaisi 23:00'e kadarmış.

oldu. iyi günler.
  • cuma sabah verdiğim siparişi cumartesi saat 15.30 civarı getiren firma. bana sorunsuz bir şekilde ulaştırdılar.
  • 8:30 16:30 arası hizmet veren bir çağrı merkezi varmış.

gidin çalışın, bu kadar az saat çalışan çağrı merkezi zor bulursunuz. hepsiburada bu firma ile çalıştığı sürece çok müşteri kaybeder.

17 ekimde ulaştıracakları kargoyu, kargo merkezine ulaştığı halde, bize ulaştıramayan firma.

..........................
    bakırköy dağıtım merkezi - teslimat birimine ulaştı
    17 ekim perşembe, 12:53
    teslimat birimine ulaştı

hb depo transfer merkezi - kargoya verildi
    17 ekim perşembe, 09:03
    kargoya verildi

tahmini teslim zamanı : 18/10/2019 - 09:00 / 23:00
hesabın var mı? giriş yap