• anladığım kadarıyla 2019 yılında sağlam genişlemiş kitleye ait veritabanı.
    marketlerde istanbul türkçesi duyma oranı bayaa bi artmıştı zaten.
    sözlüğe de etkisi olmuş.
    ben de artı bir bu arada.
  • 3 ekim 2020 itibariyle, eşim (bkz: limonlucizkeyk) ile maastricht'ten katıldığımız topluluktur.
  • utrecht’ten katiliyorum yarismaci arkadaslara basarilar diliyorum :)
  • evet gençler mali müşaviriniz ayağınıza geldi, malum 2 hafta sonra siz expat'ların tax return dediği, biz hollandalıların belastingaangifte dediği, 2019 vergi beyannameleri doldurulmarı lazım. buradan ulaşacak ilk 5 kişiye yüzde 50 indirim kampanyamız başlamıştır.

ayrıca vergi beyannamesinin yanında hollanda'da ki şirket sahiplerine veya açacaklara bir çok hizmette kampanyamıza dahildir! (bkz: bir reklam yolu olarak eksisözlük)
  • amsterdam'da 2 seneyi doldurduk, veritabani muhendisi olarak bu veritabanina kaydimizi yaptiralim.
  • yulbaşı sonrası roterdam civarına kapak atıyorum. türkiyedeki 11 yıllık işi gücü aşı bırakıp. zorda olsa yeni sıfırdan bş başlangıç bekliyor beni. yalnızlık zor gelecek yeşillendirin toplanıp biralanalım
  • oraya bir lahey yazmanızı rica edeceğim
  • avrupa’nın turizm başkenti, hollandamızın incisi zeeland bölgesinden katıldığım, “bir yer bulalım dünyadan uzak” sözünü gerçekleştirerek, hollanda istatistiklerini amsterdam-rotterdam hattından kaydırarak dahil olduğum veritabanıdır. yolu düşen olursa yeşillendirebilir elbet *
  • bedelli askerlik sebebiyle kısa bir ara verdim.
    den haag / de lier
  • groetjes uit amsterdam :)
hesabın var mı? giriş yap