• everybody lies sözünü yaşam felsefesi kabul eden etik kavramı ile sorunları olan gregory house karakterini canlandıran aktör
  • artık doğru düzgün bir sinema filminde, ciddi bir karakter rolü oynaması gereken aktör. ama önceki filmleri gibi cıvık cıvık olmasın müdürüm afedersin. ciddi diyorum bak. zaten house da yavaştan bitiyor. sinemada izleyelim bir de yahu, ingiliz aksanıyla.
  • dünya televizyonlarının en çok izlenen erkeği dalında guinness rekorlar kitabına girmiştir... daha önce kara şimşek dizisiyle ünlenen ve ünü çabuk sönen david hasselhoff'un sahip olduğu rekoru 66 ülkede 81.8 milyon kişi tarafından izlenerek yerle bir etmiştir... kendisini güzel bir filmle sinemada da görmek istiyoruz...
  • "yine emmy alamazsa, gider çocuk yaparım, sonra da çocuğumu keserim." diyenlerin yoğunlukta olduğu kulislerde yankılanmaktadır. bu zamana kadar house rolüyle bunu sonuna kadar haketti ama hep amerika'nın oyunları bunlar.
  • yine emmy'siz kaldi kendisi.
  • ben bu kadar istikrarlı bir adam görmedim. 63. emmy ödülleri'nde gene istikrarını korumuştur, sahneye atlayıp küfür etse ayakta alkışlanabilir.
  • 6 kere emmy'ye aday olup hiçbirinde kazanamamış. justin timberlake'in bile 4 emmy'si var yuh!
  • şu adama yapılan haksızlık benim gücüme gidiyor artık. utanıyorum emmy'i başka biri aldığında, bakamıyorum televizyona falan.
  • bryan cranston son üç yılda topladığı emmy'lerden bir tanesini hediye etse diye düşündüğüm başarılı ingiliz aktör. yoksa emmy jürisine kalsa ömrü boyunca ödül alamayacak.
  • ödülü yine alamamasıyla, geleneksel hugh laurie'e yapılan orospu çocukluğu şenlikleri başlamış bulunmaktadır.
hesabın var mı? giriş yap