şükela:  tümü | bugün
  • osmanlı tarihi ve alevilik konularında çeşitli eserleri olan tarihçi yazar. şu an odatv dahil, bazı haber portallarında yazıları yayınlanmaktadır. kendisi aslen kütahyalı olup, almanya'da ikamet etmektedir.
  • https://www.youtube.com/watch?v=i0bhup62tfe

ingilizce ile ilgili çok iyi tavsiyeler veren dil uzmanı. bana baya faydası oldu anlattıklarının.
  • youtube üzerinden güzel pr yapmış dil uzmanı. 37 bin abonesi var. youtube'daki videolarını word üzerinden anlatıyor, anlattıkları yararlı. ancak ben boğaziçi türkiye 12. oldum zamanında demesi çok itici. böyle şeylere ihtiyacı yok bence ama.
  • çok kaliteli ingilizce öğrenmek için türkçe içerik çıkaran arkadaş kendisi. özellikle özlü sözler ile ingilizce kelime bilginizi ve genel kültür seviyenizi artırdığı 41 gün ingilizce isimli video serisinde marc twain, friedrich nietzsche, oscar wilde gibi isimlerin özlü sözlerini ingilizce paylaşıp türkçe incelemerini yaptığı video serisi çok başarılı. bunun yanında ielts, toefl, yds gibi sınavların reading, writing, lessoning, speaking bölümleri üzerine de eğitici videoları var.
  • videolarında sürekli kendini övmese rakipsiz bile olabilirdi ingilizce konusunda youtube türkiye'de. ancak bu haliyle abone bile olası gelmiyor insanın.
  • california aksanı ile ingilizce konuşan dil öğretmeni. buraları okuyorsa merak ediyorum kendisi california'da bulundu mu acaba?
  • ben hüseyin demirtaş türkiye 12. oldum deme işte bu güzelim bilgi kaynağını yerlere düşürme. evet sensin 12. sin.
  • video derslerinin ilk 10 dakikasında leş benzetmeler, odaktan uzak açıklarmalar yapan, uzatan ingilizce öğretmeni. insanların onun anlatmasını nasıl beğeniyor, hatta ingilizce öğreniyor hayret ediyorum.
  • yöntemi ve yaklaşımı çok iyi, takip edip uygulayan bir öğrenci kesinlikle başarıya ulaşır.
    öğretme/aktarma konusunda sürekli kendini geliştirmesi, yenilikçi teknikleri ve doğru öğrenmeye yönlendirmesi de çok iyi.

amma velakin..

ya o videolarda habire kendini övmesi çıldırtır insanı..artı bir de youtube videolarının çoğunda ya aslında bunları ben paylaşıyorum gösteriyorum ama normalde ücret almam lazım alın lan fakirler yine iyisiniz hadi nasiplenin minvalinde cümleler..
    hele bir videosunda "normal insanlar bu saatte yatar uyur ama ben napıyorum sizin için ders paylaşıyorum, çünkü bunlar milyonlarca insana faydalı olacak falan fişman çok itici cümleler.

kendisi buraları okuyorsa naçizane tavsiye:
    öğretmenliğiniz ve dil hakimiyetiniz fazlasıyla takdire şayan gerçekten çok iyisiniz ama bunu siz dile getirip öğrencilerin gözüne sokup durmayın. ben şunu başardım bunu başardım, normalde bunu paylaşmasam da olurdu ama işte alın nasiplenin gibi cümlelerle kendinizi düşürmeyin. bilginiz ve teknikleriniz zaten sizi yeterince ön plana çıkarıyor, bu tarz itici cümlelere gerek yok.