şükela:  tümü | bugün
  • osmanlı tarihi ve alevilik konularında çeşitli eserleri olan tarihçi yazar. şu an odatv dahil, bazı haber portallarında yazıları yayınlanmaktadır. kendisi aslen kütahyalı olup, almanya'da ikamet etmektedir.
  • https://www.youtube.com/watch?v=i0bhup62tfe

ingilizce ile ilgili çok iyi tavsiyeler veren dil uzmanı. bana baya faydası oldu anlattıklarının.
  • youtube üzerinden güzel pr yapmış dil uzmanı. 37 bin abonesi var. youtube'daki videolarını word üzerinden anlatıyor, anlattıkları yararlı. ancak ben boğaziçi türkiye 12. oldum zamanında demesi çok itici. böyle şeylere ihtiyacı yok bence ama.
  • çok kaliteli ingilizce öğrenmek için türkçe içerik çıkaran arkadaş kendisi. özellikle özlü sözler ile ingilizce kelime bilginizi ve genel kültür seviyenizi artırdığı 41 gün ingilizce isimli video serisinde marc twain, friedrich nietzsche, oscar wilde gibi isimlerin özlü sözlerini ingilizce paylaşıp türkçe incelemerini yaptığı video serisi çok başarılı. bunun yanında ielts, toefl, yds gibi sınavların reading, writing, lessoning, speaking bölümleri üzerine de eğitici videoları var.
  • videolarında sürekli kendini övmese rakipsiz bile olabilirdi ingilizce konusunda youtube türkiye'de. ancak bu haliyle abone bile olası gelmiyor insanın.
  • california aksanı ile ingilizce konuşan dil öğretmeni. buraları okuyorsa merak ediyorum kendisi california'da bulundu mu acaba?