• tehlikeli derecede seksi muzik icraati.. ya da benim algılarımda bi tuhaflık olabilir..
  • içinde çok az dahi olsa kayışı koparma ihtimali barındıranların uzak durması gereken müziği yapıyor. tek eksiği ise müzikten öte bir hareketin lideri olabilecek güçte olduğunun farkında olmaması.
  • chris abimiz ve diğer grup elemanlarının önünde saygıyla eğiliyorum öncelikle! o nasıl konserdi öyle! tamam zaten seviyorduk ama açıkçası bu kadar sağlam bir sahne performansı sanırım beklemiyorduk. hala açılışı, o davul show'u unutamıyorum.. ağzım açık izlediğim için çekemediğime çok üzülüyorum.
    zaten sağımdaki solumdaki arkadaşlar sürekli voavvv, inanılmaz , heeyyy şeklindeki nidalarla izliyordu.
    katılımcı sayısı beklenenin çok altındaydı, aynen the rasmus konseri gibi.. öyle zannediyorum saklıkent, bu tür konserlerden para kazanmıyor. sadece
    reklam amaçlı konserler.. para kazanmadığı halde bu tür çok fazla popüler olmamış, belli bir kitleye hitap eden grupları getirdiği için saklıkent'e de teşekkürü borç bilirim.
  • how to get away with murder isimli dizi ile tanidigim gruptur kendileri. bir cok sarkilari bu dizide kullanilmis.
  • geliyor lan geliyor my secret friends'im.

tanım:24 kasım'da istanbul'da konseri olan bi topluluk.gelmeyin bokum gibi.
  • insomnia muazzam bir parça değil mi ya?

“ı’ve lost control, please save me from myself.”
  • spit it out adlı şarkılarıyla tanımış olduğum ve sadece bugün 142552 kere dinlediğim zamanın ötesinde soundlara sahip harika ötesi solist.

ıf you like it violent
    we can play rough and tumble
    fall into bed
    and ı won't breathe so you can recover
  • "and you?" veya "nice to meet you" diye şarkı yapardım ben x olsam. hiç utanmadan hem de, "eheh komik oldu lan" diyerekten. işte tam da bu yüzden o aşmış insan corner, ben de benim.
  • 2008 yılında gelip abuk ve kalitesiz bir entry'le iki şarkısını övüp gittiğim, hakkını yemeyi bırak, o hakkın ağzına sıçtığım grup.

6 sene geçmiş üzerinden, iamx sabahları alarmım olmuş. bir kere parasızlıktan, bir kere de istanbul'a giden treni kaçırdığım için gidemediğim konserleriyle ilgili "şöyle iyiydiler, böyle harikaydılar" haberlerini duyduktan sonra kendimi kesme noktasına gelmişim. hiç sıkılmadan tek bir şarkısını günde 73 kere dinleyecek kıvamdayım. olur da çocuğum olursa chris'le corner koyacağım adlarını. you can be happy ile kalkıp i am terrifiedla yatıyorum. hal böyleyken o entry de gerçekten çok sikkofield kaçmış. utandım kendimden.

şimdiye kadar dinlediğim en iyi gruptur. bir benzeri yoktur.

iamx'ten değil ama chris'çiğimin eski grubu sneaker pimps'ten bloodsport ve empathy'yi dinleyin. bu da benden kıyak olsun. bak teşekkür edeceksiniz.
hesabın var mı? giriş yap