slagathor

  • 1048
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

iki biraya kendini siktiren taksim kızları

lan çok sinir oluyorum şu duruma lan. hani böyle bir çağdaş ekşi sözlük yazarı konsepti vardır. hani ekşi sözlükte yazarsanız taşaklısınızdır ya. yemin ederim şu başlıkları görünce "hani nerede amk?" demiyor değilim.

ulan yeri geldi mi, sikinizin doğrultusunda sevgilinizin en yakın arkadaşına sulanır, bardan her gün farklı kız kaldırır, günde 2 posta 31 çekersiniz, yoldan geçen seksi biri için beyninizde bir sürü fantazi oluşur. sabah ereksiyonu sırasında, yanınızda cinsiyeti kız olan kankanız olsa dayarsınız arkadan. gidersiniz club'a ona göz atarsınız, bunu iş atarsınız sonunda numarasını alır, bir yerlerde bir şeyler içip geceyi seksle -seks olmasa da onun temennisiyle- sonlandırırsınız.

seks size göre ihtiyaçtır. spermleriniz pipinizden çıkmazsa patlar çünkü taşaklarınız. tutamazsınız kendinizi o dürtü geldi mi. bir de üstüne "özür dilerim kendimi tutamadım/kendime hakim olamadım." gibi saçma sapan bir bahaneyle olayı kapatırsınız. kadınlar çoğu zaman (çoğu zaman-her zaman değil) karşısındakine duygusal yaklaşır. eski sevgilinizden ayrılırsınız. 2 gün sonra azıp kapısına gelip "seni çok özledim." diye girersiniz 2 posta yapar çıkarsınız. bilirsiniz çünkü hayır diyemez o, çünkü aptal, çünkü duyguları var, çünkü sizi unutamadı falan filan...

bunların hepsini bizzat yaşadım/gördüm/öğrendim. bunu okurken "yooo öyle bir şey yapmam ben." diyebilirsiniz ama eminim ev arkadaşınız/en yakın arkadaşınız/ sınıf akradaşınız/iş arkadaşınızdan biri illa ki yapmıştır. sizin için seks çok ucuzdur. o kadar ucuzdur ki, sikinizin doğrultusunda bara gidip "karı düşürme"ye çalışırken "2 biraya verdi lan" diye bir de ne orospuluğunu bırakırsınız ne de kaşarlığını. sonra "kadın hakkı- erkek hakkı" der entel dantel konuşursunuz.

ulan sanane. sen yeri geldi mi seks için bulduğun deliğe girmeye çalışan, "delik olsun da gerisi tefferruat" diyip anal ilişkiye girebilen insan değil misin? sen her tür iğrençliği yap sonra da neymiş "2 biraya vermiş"miş. ulan sen boşalacaksın diye para veriyorsun üstüne. sence hangisi daha aşağılık?

zamanın ötesine gitmeden önce not: inanın çok da sikimde

devamını okuyayım »
25.05.2010 18:27