• vah vah sözlükte ayşe ablalara dert olmuş reklamdır
  • reklamın neyi rahatsız etti onu anlamadım. düpedüz hırsızlık temalı reklam olmuş. ben beğendim.
  • zam da yapıldı daha ne isteniyor? nedir bu anlamıyorum artık.
  • yapılan usulsüzlüğe ve haksızlığa karşı yapılmış bir kamu spotudur.

belediye annelere bir güzellik yapıp ulaşımı ücretsiz hale getirmiştir.
    ama birtakım insanlar bunu suistimal edip haksız avantaj sağlamaya çalışmaktadır.

bugünün türkiye gerçekliğinde bu hastalıklı düşünceyi doğru bulan insanlar olacaktır.
    normalde devletin görevi olan eğitimi, belediye sosyal medya aracılığı ile yapmaktadır.

çıkarı olan insanlar bu tarz güzel paylaşımlara karşı çıkacaklardır doğal olarak.
  • cahil ve hırsız olanlar dışında, kimseyi rahatsız etmemesi gereken güzel reklam.
  • hak verdiğim reklamdır.
    yarın devlet bir kamu spotu yayınlasa kaçak elektrik ile alakalı o zamanda millet parasının yarısını elektriğe veriyor diyip o ettiğin küfür ve hakaretleri iktidara ede bilir misin ?
    sizin gibi düşünmeyene sövün hakaret edin iftira atın ne kolay dimi ?

ek olarak nasıl oluyorda milletin parasının yarısını yola vermesinin sebebi ibb olabiliyor ?
  • ne zaman ki yalana, hırsızlığa vs. karşı bir tepki veriliyor çomarlar hemen arka patilerinin üzerine kalkıyor, çok iyi yapmış imamson.
  • millet maaşın yarısını yola ödüyorsa, ya maaşı azdır ya da benzin fiyatları uçuk vaziyettedir.sike sike bir şeyler kaldırtabiliyorsanız hayat pahalılığını kaldırtın.
  • ne güzel usulsüz kart kullananlar cezalandırılacak demişler. doğru olanda bu!
    ama gel gör ki hırsız (aktrollere) dert olmuş.
  • "hırsızlık yapmayın" temalı bir kamu spotuna bile muhalefet eden aktrolleri sahnede görmemizi sağlamıştır.
hesabın var mı? giriş yap