105 entry daha
  • son iki aydır 100lerce milyonluk sipariş ile ekonomimi feci halde negatif etkilemiş, sanal kitap fuarı ile beni iyiden iyiye sarsmış ve parasız bırakmış son derece hoş ve güvenilir bir alışveriş hadisesidir. kredi kartı limitimin dolu olmasının yegane/biricik sorumlusudur bu adamlar. ayrıca amazon.com dışında online alışveriş yaptığım tek satış sitesidir.

not: ayrıca bonus kart ile ilgili puan bug'ını 1 haftadır düzeltmediler. zaman zaman maillara yanıt alma konusunda da problem yaşayabilirsiniz.
  • eleştrim haftanın eleştrisi seçilince, bana "f-secure internet security" hediye etmiş online alışveriş hedesi.
  • istediğim ürünler farklı sitelerde daha ucuz olsa bile, tercih etmeye çalıştığım site. sorunsuzlar ve olaganustuler diyemem, bir çok alışverişimde genel yüzdede az olsa da belli sayıda problem yaşadım. ancak kesinlikle belirtmeliyim ki "iyi niyetli"ler. her seferinde sorunu çözdüler. ve ideefixe'in, farklı sebeplerle (yarışmalar, yazdığım eleştriler, sipariş hataları, reklam kampanyaları) farklı değerde ve zamanlarda bir çok hediyesi de tarafıma ulaşmıştır geçtiğimiz yıllarda, bunun icin de tesekkur etmeliyim.

türkiye'de bildiğim ve tecrübe ettiğim kadarıyla bu işi yapan en iyi sitedir ve dilerim ki hep benim alışverişim ile para kazanabilsinler.

ne yazık ki, bu günlerde banka kartlarına yaptıkları peşin fiyatına taksitler hayli düşük düzeyde kalmaya başladı. muhtemelen ürün seviyesinin daralması ile cirodaki azalmanın doğal bir sonucu bu. ancak ödeme güçlüğü yaşadığım bu zaman diliminde, yaptıkları uygulama beni farklı web sitelerinden alışveirş yapmak zorunda bırakıyor. haliyle bundan rahatsız oluyorum.

kendilerinden isteğim, beni tuhaf tuhaf web siteleri ile muhattap etmemeleri ve taksit oranlarını düşürüp kırımları azaltmak için bankalar ile sıkı bir pazarlık yapmaları.
  • editörleri uyuyan şirket.

ben bile her geçen gün pazar paylarını nasıl kaptırdıklarını görüyorum, bunu düzeltmek için yapılabilecekleri görüyorum ama işi bu olan amcalar görmüyor. çok uzun zamandır müşterileriyim, çok da severim ama bu gidişle yakın zamanda piyasadan silineceklerini düşünüyorum.
  • 25 aralık siparişini henüz göndermemiş firma. muhtemelen kendilerinden son alışverişim, gayet bitik bir şey haline gelmiş.
  • bombok site yapmayı başarmış bir zamanların sektör kralı. uzun zamandır alışveriş yapılamaz hale gelmişti zaten. sadece istek listesi amacıyla kullanıyordum, artık o işlevini bile kaybetti. bir an önce tamamen batsalar da domainlerini alsam, asteriks fan site yapsam diye bekliyorum artık. en azından haciz memurlarını izleriz, bir çekirdek çitleriz vs, eğlence çıkar bize.
1652 entry daha
hesabın var mı? giriş yap