• cide sahilinde denize bakarak kodlanmış sitedir. el emeği göz nuru.
  • ateistlere vurulan son darbe niteliğindeki site. geri sayım sonunda iftar topu bile patlıyor.
  • iphone a indirdigim uygulama ile glikoz yoksunu beynimi daha fazla yormayarak anında cevabini bulabildigim sorudur. ota boka uygulama yapmak işe yarıyormuş yahu.
  • şerefsizim dün benim aklıma gelen site. sonra dedim ki ulan hem çok kolay bir proje, hem de bundan ne para kazanıcam, hayrına da yapasım yok.
    yapanın eline sağlık ben de iş bu entryde deli emin gibi gözükebilirim ama ciddiyim.
  • google chrom'un yeni mi olduğunu bilmediğim ancak yeni keşfettiğim özelliği. 9 saat kalmış vay anasını.
  • ramazan'da dakika başı iftara ne kaldı diye hesaplamaya çalışıp heyecan yapanların derdine derman olacak bir site. sanırım tüm dünyada çalışıyor. http://iftaranekadarkaldi.com/
  • faydalı bilgi sitesi. her ülkeyi vermesi çok iyi olmuş. bu aylarda yurtdışına tatile çıkacak insanlar imsakiyeyi nereden bulsun di mi?

iftar saati yanında, "yandık lan ne zaman batacak bu güneş?!" bilgisini sağlamaya da yarıyor. bir taşla iki kuş. müthiş!*
  • oruç kafayla imsakiyeydi hesaptı uğraşma derdinden kurtaran güzide bir site. "sayılı gün çabuk geçer" atasözünü haklı çıkarmasını ümit ederek geri sayımı izliyoruz.
  • yapandan allah razı olsun dediğim sitedir. kodlayan cide sahilinde denize bakarak kodlamış, bize de inebolu sahillerinden güneşin batışını seyrederek iftarı beklemek düşüyor. hadi bakalım.
  • her ramazan hatırlayıp geri kalan 11 ayda tamamen unuttuğum site.
hesabın var mı? giriş yap