• bir tür global paint ball oyunu. ben daha bugun duydum adını. temkinli bir sekilde bekliyorum.
    bunun bir de filmi vardi 80' lerde. (bkz: gotcha!) ışte onun gibi bir şey diye dusunuyorum...
  • hic gezmedigim kadar camiyi 2 gunde karis karis gezdiren, cemaatin "misyoner lan bu" bakislariyla oynanan gerilimli oyun.
  • birkaç hafta önce başvurmuş olmama rağmen halen davetiye göndermeyen oyun. ısrarla silmiyorum telefonda duruyor gelirse hemen başlarım diye.
  • 2 güne bana davetiyesi gelmiş oyundur.

ayrıca oyun neredeyse sıfır grafiğe sahiptir*, düşük donanımlı android cihazlarda bile rahatlıkla kullanılabilir.
  • davetiyemin geldiğinden beri geçen son 3 ay içerisinde yolların yürümekle aşınmayacağı sözünün doğruluğunu ispatladığım oyundur.

yaz aylarında öğlen saatlerinde oynanması durumunda ensede güneş yanığı yapması olasıdır. şimdiden uyarayım.
  • google glass ve parkour ile birleştirilirse gerçek potansiyeli ortaya çıkabilir diye umuyorum.
  • yeni modlar sıçacaz diye shieldleri indestraktıbıl hale getirip iki haftada elalemin portallara yerleştirdiği shieldlar yüzünden portal elegeçirme oranlarının sıfıra inmesini sağlayıp kan kusturan oyun.

sonunda yeni modlar dökülmeye başladı da shieldleri söküp yerine bunları koymalarını umarak portalların yeniden eski sağlığına kavuşmasını bekleyecez.
  • izmir resistance üyesi olmak isteyen ve davetiye bekleyen varsa yardımcı olabileceğim oyun.
  • gelecekte oyunların nasıl olacağına dair bir öngörüdür. bu başlığın altının coşması yakındır.
  • bir yerden sonra oyun şu tada varıyor:
    (bkz: http://9gag.com/gag/awzoxxn?ref=fb.s)
hesabın var mı? giriş yap