• olaya erkek olarak değil de kadın gözüyle bakarsak ülkemizdeki çoğu kadın kendilerinin sadece bir et parçasından ibaret sanılmasını istemiyor. o nedenle bu tür platformlar tartışma konusu oluyor. (bkz: tinder)

bence bir erkek bir kadınla tanışıp anlaşmaya başladığında zaten cinsel bir şeyler olma ihtimali yüksektir ki cinselliğin amacı da hoşlandığın, sevdiğin ya da aşık olduğun, yanında mutlu olduğun insanla bunu yaşamaktır.

sen bir kadına gidip direk seks dersen onu aşağılamış olursun aslında.
  • aldığım istihbarata göre çok da başarısız olmayabilen bir eylem eğer erkekseniz ve yeterli materyallere sahipseniz.

evet.

salondan bir arkadaş anlattıydı şu connected2me haltındaki "fakbadi arıyom ahanda bunlar da adonislerim" profillerinden açmış. kız kalkıyor diyordu, yalan olduğunu da zannetmiyorum mesajları gördüm çünkü.

yani özet hacı hacıyı mekkede, sapık ise sapığı siber alemde bulur.

o diil adam sonrasında "boşver abi sen de tıpçısın biz şimdi kaldırıyoz sen de ilerde kaldıracan" misalinden birşeyler sallamıştı. tamam kız kaldırmak gibi bir derdim olmadı şu ana kadar da o kadar çirkin, yüzüne bakılmayacak bir tip miyim lan ben? ben!?

neyse. öyle işte.
  • bulması zor olmakla beraber eylemi telafuz etmek ve başkalarına anlatmak zordur. millete a diyorsun millet ğ anlıyor...
  • genellikle kendilerine 398918 tane abaza yürüdüğü için hanımefendilerin uzak durduğu platformlardır
hesabın var mı? giriş yap