5 entry daha
  • youtube da video izlerken siri benim konuştuğumu sanıyor. hakikaten yarrak gibi güncellemedir.
  • şu güncelleme sorunları bir benim telefonuma mı uğramıyor anlamadım. hepsini yüklüyorum hiç bir sorun yaşamıyorum. tek sorun şarjın su gibi bitmesi. onu da düzeltirler mi acaba?

6s+ için konuştum.
  • hiçbir sorun yaşamadığım güncelleme. sanırım sözlüğe sadece sorun yaşayanlar gelip yazdığı için güncelleme komple sorunlu gibi algılanıyor.

not: ilk touch id'li telefon.
  • 11.0.1 ve 2 de sıkıntı yoktu ne zamanki bu sürümü yükledim telefon kilitlenmeye başladı uygulamalardan kendiliğinden çıkmaya ve donmaya başladı telefon acaba başka bu şekilde sıkıntı yaşayan var mı?
  • telefon kilitlenme sorunu : devam ediyor
    ekranda tarih saat görünmeme sorunu: devam ediyor
    telefona gelen bildirimleri toplu halde silme seçeneği: devam ediyor
    telefonun güç tuşuna basınca telefon tepki vermiyor tekrardan güç tuşuna basınca telefonun ışığı saniyelik yanıp sönüyor.
    yenilikler evet hoş, güzel de düzgün kullanamadıktan sonra sikerler öyle ioss 11'i 15'i 25'i aga.
    nasıl bir ios developer tarikatına denk geldiysek bir türlü toparlamayamadılar, bozdukça bozuluyor.
    spray: 6s
  • mevcut sorunlarını itunes üzerinden yedekleme alıp, temiz kurulum yaptığınız taktirde çözebildiğiniz ios sürümü.
  • ekran kilitli yan dönüp kalıyor, temiz ipsw dosyası ile yeniden yazılım yükleme yapıp çözüm arıycaz.
  • ios 11 ile gelen hatalar zinciri, ardından gelen 3 güncellemeyle azaltılmış, biraz daha 11.0 lı güncellemelere ihtiyaç var, sorunlar tam bitmedi.
34 entry daha
hesabın var mı? giriş yap