• artık yavaş yavaş bünyemde hissettiğim durum.ilk akıllı telefonum ip4'tü.birçok özelliğini hâlâ seviyorum iphone'un ancak artık onu yapamazsın,bunu edemezsin,benim kurallarım tarzı bana uymuyor.hele note 8 olan bir arkadaşımla aynı masada 3-5 saat telefon geyiği yaptıktan sonra cidden bazı şeyler sinir etti.şuan ip6 sahibiyim. alet yavaşlık konusunda zaten patates."fakir" olduğum için o döndem 16 gblık almıştım.ilk zamanlar hızı performansı filân gayet iyidi.sonrasında başlayan standart yavaşlık ve hatta artık hantallık deli etmeye başladı.başta da bahsettiğim gibi zamanında çok sallamadığım "kişiselleştirme" olgusunu tam yaşayamadığımı anlamaya başladım. şimdi 1-2 ay içinde bu aleti satıp yerine ya note 8 ya da huawei mate10 pro almayı plânlıyorum. zira iphone 8 alsam 2 sene sonra yine aynı sorunları yaşayacağımı düşünüyorum.
    android'e geçiş dönemi zor olmaz ve en azından artık sanki kiralık bir telefon değil de kendime ait bir cihaz kullanacağım diye düşünüyorum.
    edit:imlâ
  • maalesef iphonenin öyle sorunları var gerçekten kişileştirme bakımından tamamen kısıtlısın applenin sana verdiği kadarsın.
    kişileştirme bakımından asus üzerine telefon tanımam asus sana istediğin özgürlüğü vermiş, her istediğini yap tamamen kendine uyarla demiş benim önceki 3 telefonumda asustu çok memnun kalmıştım, bugün androide dönüş yapsam yine asus alırım.

ayrıca asusun son yaptığı asus zenfone 5z iphone x gibi sadece işletim sistemi android.

6s kullanıyorum telefondan gayet memnunum donması, takılması yok ancak yazar arkadaşımızında dediği gibi sıkılıyosun hep aynı ekran, menü.
  • benim başıma üç ay önce gelen olay. samsung s8+ aldım ve bin pişmanım.
hesabın var mı? giriş yap