• yapmayı düşündüğüm eylemdir. samsung a50 ile xiaomi note 10 pro arasında gidip geliyorum. kafayı yemek üzereyim.
  • para yoksa normaldir
  • nereden geçtiğini bilmiyorum. senelerce samsung rezilliği yaşadıktan sonra geçtiğimiz xiaomi'nin iki adedi güncel model olmak üzere eskilerle beraber dört-beş modeli var evde şimdiye kadar sıfır problem. note 4 modeli bile kaç senedir hiç ağırlaşmadı. annem ve kardeşlerim iphone kullanıyor , rahat hızlı olabilir ama o kadar para vermeye kesinlikle değmeyeceğini düşünüyorum. adamların hangi ürününü aldıysam hiç sorun yaşamadım ( robotları tüm ailenin yazlık kışlık evlerinin vazgeçilmezi oldu)
  • aynısını zamanında yapıp pişmanlık duyup, koşa koşa geri iphone’a geçtiğim eylem.
  • en mantıklı tercih
  • attan inip eşeğe binmek gibi bir şeydir.
  • 2016 model iphone ile 2021 model xiaomi'yi kıyaslayıp xiaomi daha iyi diyenleri gördüğümüz başlık. apple'ın beş sene önceki ürünüyle başka bir markanın yeni ürününün karşılaştırmak bile apple'ın üstünlüğünü kanıtlıyor.
  • allah düşürmesin, dinimiz amin...
  • ben de iphone dan note geçtim yıllar önce
    hayatta iphone a dönmem açıkçası.
    herhangi bir sorun hiç olmadı note serisinde yıllardır.
    100 lerce uygulama var ne yavaşladı ne tekledi, tüm donanım hala %100 saglam.

2020 de böyleydi 2022 de hangisi daha iyi bilemem.
  • anasını siktiğim ekonomi yakında tuşluya muhtaç edecek.
hesabın var mı? giriş yap