• eninde sonunda, her mantikli bireyin yapacagi eylem. ha, iphone'u oyun oynamak icin kullaniyorsa, o zaman ba$ka.
  • iosun hala bu kadar kısıtlaması varken bırakma konusu kesinde android vs değişebilir o önemli değil.
  • 4.3.2 guncellemesinden sonra, kacinilmaz durum.
  • (bkz: #21599811)
  • android'deki kullanım rahatlığı bulunamayacağı için tekrardan ios cihazına geri dönülmesi ile sonuçlanacak eylemdir.
  • standart bir kullanicinin yapmamasi gereken eylem. sadece populer uygulamalar, internet, foto-vidyo ve oyun kullanan kullanicilar kesinlikle ios'ta kalsin. android'in sikimsonik kasmalari, tutarsizliklari ile ugrasabilirim diyorsaniz o baska. birde neymis arkadas bu ios kisitlamalari? yani alet cayi demleyip sofraya getirecekte apple izin vermiyor sanki, teallam.

not: isbu entry butce siniri olmadigi varsayilarak yazilmistir.
  • doğru telefonu seçmişse iyi bir iş yapmıştır.

iphone, ios işletim sistemini kullanan bir telefon, android ise bir işletim sistemi. ios ile androidi karşılaştır, samsung veya htc ile iphone'u karşılaştır ama gidip de iphone ile androidi karşılaştırma kardeşim.

son dönemde çevremdeki çoğu insan iphone'u bırakıp htc one serisini tercih etti. "ux mx" diye konuşan çemçük ağızlı beyinsiz dallamalara kapak olacak bir şey söyliyim: hepsi de daha önce iphone (özellikle ios 7 güncellemesi almış ) kullandığı için köpek gibi pişman.
  • bir daha iphone bir telefonu elinde 1 dakikadan fazla tutamamaktır. sanki açıp snake oynanabilirmiş gibi geliyor. sadece telefonla konuşup en fazla sms atabilirsin duygusu uyandırıyor. (note 2 kullanıyorum)
hesabın var mı? giriş yap