şükela:  tümü | bugün
  • hayatını kaybetmiş birinin ardından söylenen bi cümle genelde. her gördüğümde düşünüyorum ulan ben ışıklar içinde uyuyamam ki gece lambasından bile nefret ediyorum. beddua mı oluyo ? iyi bi şey mi oluyo anlamıyorum yani. neden ışıklar içinde uyuyor ölen adam amk ???

edit: ulan entry'mde nurlar içinde yatsın diyelim onu kullanalım falan mı dedim ahmak adamlar :d gelmiş bi de açıklama yapmış sikik.
  • (bkz: ooo komiklikli adam)

nur içinde yatınca bişe yok, ışıklar içinde yatınca auuuuuu.

olum sövmeyeyim diyorum ama nur ile ışık arasında ne gibi bir fark gördün de bu tespiti yaptın?
  • rest in piç o zaman
  • nur içinde yat'ın cihangir/karaköy lehçesindeki karşılığı; bi' saçmalamayın aq! bırak o da öyle kalsın
  • nur içinde de, ışık içinde de yatılmaz.
    insanın uykusu kaçar.
    anne karnındayken ne nur vardı, ne ışık.

bilinç sıfır, oh mis.
  • nur denen arapca kelimenin karsiligi isik tir sana gore nur icinde yatsin mantikliysa baskasi da light icinde yatsin der.
  • fakirler nur içinde yatar zenginler ışıklar içinde bunu anlamayacak ne var. sen hiç ışıklar içinde yatmayan nişantaşı'lı gördün mü? *
  • evet insanın uykusu bölünür bence.
  • tdk: nur: 1. isim aydınlık, ışık, parıltı, ziya

günümüzde kendini müslüman zannedenler sadece din ve vicdan değil aynı zamanda bilgi fakiri de.
  • r'hllor inancına sahip azor ahai'nin yeniden doğmuş halini bekleyen birisi için yanlıştır.