şükela:  tümü | bugün
  • evet. burada yakışıklı bir erkek olarak bugüne kadar kadınlar tarafından uğradığım ve hatırladığım tacizlerin bir kısmını yazacağım.

1-) otobüste göğüslerini defalarca kez sürten, resmen ayakta seviştiğim kız.

2-) otobüste göğüslerini uzun süre yaslayan ve sırıtan kız.

3-) metroda elimi sürekli başka yere götürmeme rağmen sürekli elini getirip benim elime değdiren kız.

4-) en uç olan bu. metroya sarhoş binen, sürekli bakıp sırıtan ve inilen durağa yaklaşırken kalkarken düşüyormuş gibi yapıp kucağıma sandalyeye oturur gibi oturan kız.

5-) otobüs yolculuğunda sürekli yana kaymama rağmen tüm vücudunu üstümde gezdiren kız.

6-) sürekli önüme geçip götünü bana dayayan kız. çevreden fordçu muamelesi görmemek için mecburen arkamı döndüm.

7-) kasiyerin ben poşetle ayrılırken "böyle yakışıklılar işte böyle gelir ve işi bitince hemen gider" demesi.

bunlara benzer pek çok elle, göğüsle, götle yapılan fiziksel ve sözlü taciz daha yaşadım. sürekli bakma gibi şeyleri ise es geçiyorum.

özetle sadece kadınlar değil, biz yakışıklı erkekler de toplumda tacize uğruyor ve gün boyu unutamadığımız şoklar yaşıyoruz. sevgilisi olan, nişanlı, evli kişilerin bizimle oynamaya kalkması gibi durumları yaşıyoruz.
  • yem ambarından bildirildiği kesinleşen sanrılar. (bkz: masalla masalla)
  • arkadaş sanırım otobüslerdeki tutma demiri (adı her ne boksa).