• sorun yok bence beklenti ile alakalı fırsat tepmek olarak düşünmemek gerek ancak maslak’daki o plazalardaki dram güzel bir kariyer ve emekliliğin başlangıcı kabul edilebilir.
  • kardeşim ben sana bir taş bulayım kafanı vurmak için.

tam da şu haberi okurken denk gelmesi entryin. işsizlik haberi
  • bir hafta kadar önce benzer lokasyonda 8.000 tl'lik işi reddettim...
    çok da büyük paralar değil bu kadar abartmamak gerekli...
  • potansiyel ev sahibin, iett ve kalan paranı harcayacağın süpermarketler hariç kimsenin zarar ettiğini düşünmemelisin.
  • sorun istemediginiz bir ise basvuru yapmis olmanizda. ve yapmak istediginiz isin sartlarina uyum saglamamis olmanizda.

ise basvururken maslak, ofis,kuleler insanlik draminin farkinda degil miydiniz?

bir de su soru var calismadan ucuncu paragrafta saydiginiz imkanlara nasil sahip olmayi planliyorsunuz ?
    edit: 5000 tl cok yuksek bir para degil, ama yapacaginiz isin degeri oysa alacaginiz para da odur.
  • bir süre önce benim de reddettiğim benzer iş. 12 bin verelim müdür ol dediler bende la işiniz gücünüz yok mu dedim
  • çalıştığınız sektöre göre değerlendirilmelidir.

hukuk sektörü için söylüyorum; 5000 tl'lik işi reddetmeyin. :)
  • arttırıyorum
    (bkz: istanbul da 12 bin tl lik işi reddetmek)
    yaptım çok da güzel oldu
  • evine ayda 30 k bile girse istanbul'da yaşadığın sürece kazancın sana güvence sağlamayacaktır ,sonuç olarak gayrimenkulden kira geliri olmayan kimse istanbul'da güvencede değildir . öylesine bok bir şehir.
hesabın var mı? giriş yap