şükela:  tümü | bugün
  • ülker'in getir'e rakip olarak çıkardığı uygulama.
  • getir'e rakip berbat bir uygulama bide utanmadan 60 lira sipariş limiti koymuşlar anında sildim uygulamayı.
  • bugün kullanıp çok memnun kaldığım uygulama. dün akşam siparişi oluşturup, bugün için saat aralığı ile siparişimi verdim. getir'den daha farklı bir sisteme sahip. getir fiyatları yüksek tutup acil ihtiyaçlara hizmet verirken, iste gelsin haftalık ya da aylık market alışverişi gibi hizmet veriyor. migros sanal gibi bir sistem daha çok. fiyatlar market fiyatları ile aynıydı hatta bazı ürünlerde daha ucuzdu; ben genel ihtiyaçlarımı; 10 lt su, yeşillik, süt, yumurta gibi ürünleri sipariş ettim. zaten market gezmeyi seven bir insan değilim, bir de su falan taşımak istemiyorum. yeşillikler konusunda tedirgindim ama oldukça taze geldi. memnunum, kullanmaya devam ederim açıkçası.
  • şimdilik sadece istanbul sakinlerine hizmet veren uygulamadır. diğer şehirlerden boş yere üyelik kasmayın diye şeettim.*
  • bugün ilk defa kullandığım fiyatları normal seviyede olan uygulama. diğer yazarların da bahsettiği gibi çalışma sistemi biraz farklı acil ihtiyaç için değil online alışveriş için kullanılabilir.

17:30 da verdiğim sipariş için 20-22 saat aralığında teslimat dedi. 3-4 saat sonrasına teslimat zamanı veriyor ki bu migros sanal market kullandığımda genelde 6 saat ve üzeri oluyor.
  • 60tl üstü alışverişlere 20tl indirim kampanyası başlatmışlar, hadi deneyelim diye ilk alışverişi dün gece yaptık. bugün teslimatı tam zamanında, seçtiğimiz saatte yaptılar.
    1kilo lipton yellow label çay 18.85tl (piyasası 25tl civarı)
    100 gram türk kahvesi 4.12tl (piyasası 5.50tl civarı)
    city farm biber salçası 620 gram 13.03tl (piyasası 18-20tl civarı)
    irili ufaklı diğer ürünlerle genel toplamda da 88.15tl tutan alışverişe 62,25tl ödeme yaptık. alışveriş listesi detayları burada
    bu arada enpara netflix kampanyasından hesabıma 14tl iade yapılmıştı, toplamda alışveriş için cebimden 48tl para çıktı. o da şekeri oldu, balı oldu. rakam atla deve değil ama 88tl alışverişe 48tl ödemekte keyifli oluyormuş.

sanırım şimdilik sadece istanbul içine hizmet veriyorlar. sadece kredi veya banka kartıyla alışveriş seçeneği var. teslimatta gelen ürünler düzgün ve nizami şekilde getirildi. iyi bir kampanya var, istanbul içerisinde yaşıyorsanız uygulamayı indirip değerlendirin derim.
  • böyle reklam kokan entariler yazmayı hiç sevmem ama aşırı memnun olduğum bir uygulama.

fiyatlar çoğunlukla piyasanın altında veya en kötü aynı seviyede. (bkz: getir) gibi üstüne bindirmiyorlar. getirdikleri meyve sebzeler taptaze, peynir ürünlerinde de çok iyi indirimler var. bir de her şeyin üstüne 20 lira indirim. bir sürü şey alıyorum 40-50 lira ödüyorum, şahane.

son olarak da, iki poşet parası ödüyorsunuz ama diyelim ki poşete sığmadı o zaman 2 lira değerindeki çantalarına koyup getiriyorlar ve ücret almıyorlar. daha ne olsun yav.
  • güzel bir uygulama, az önce indirim ile alışveriş ettim. getire göre daha uygun ve kampanyalar bol.
  • fiyatları süper, ürün çeşitliliği harika. kocaman deniz ürünlerinin her bi şeysi var mesela ve diğer eve getiren marketlere göre servis saatleri muazzam güzel. iki saat sonrasına sipariş oluşturabiliyorsunuz kuzum. ayrıca kredi kartıyla öncesinde ödeme yapmanız gerekiyor ama ben şu ana kadar bir sürprizle karşılaşmadım. örnek olarak migros sanal markette özellikle kampanyalı ya da fırsat ürünlerinden sipariş verdiğinizde (ikame ürün istemiyorumu seçseniz dahi) muhtemel olarak telefonunuz çalar ve ondan kalmamış bi pahalısından ekleyelim mi diye sorarlar.
  • bugün ilk defa kullandığım ve pişman olduğun uygulama.

iste gelsin uygulamasını bugün şirkete arkadaşlarımdan duydum.
    akşam üzeri bi bakayım dedim ve 197.2 tl ilk sipariş verdim. 35 tl indirim yaparak 161.4 tl ödedim.
    asıl ilgilimi çeken olay “yapı kredi world’e özel 150 tl ve üzeri alışverişinize anında 30 tl indirim ve 30 tl wordpuan hediye” kampanyası oldu.

iyi tarafını söyleyim söyledikleri saat aralığında ve sipariş takip olayı iyiydi.

şimdi asıl konuya gelelim.
    1-isteklerim arasında 15.9 tl değerinde ıslak mendil gelmemiş
    2- 4 poşet parası alıp ürünleri 3 poşetle getirdiler.
    (gerçi getirildikleri tek bi poşete de sığardı)
    3. 30 tl parapuan olayı kayıt işlemi olmadığı için yapamayacaklarını söylediler.

müşteri temsilcilerini aradım yanlışlık/eksiklik için özür dileriz dediler.
    sadece özür. bende iyi akşamlar diyip kapattım.

şimdi ben bu uygulamayı bir daha kullanırmıyım elbette hayır kullanmam.
    sizce hata kimde diyecem ? sizde “sende kalkıp markete gitseydin de alsaydını diyeceksiniz”
    evet , haklısınız.

he bir de pahalı leyn, kullanmayın.