• ön edit: iyi parti yöneticisi kerim çoraklık fetö’den göz altına alındı.

bugün ifşa edilmiş durum. iyi parti iletişim sorumlusu kerim çoraklık’ın fetö yanlısı tweetleri ortaya çıktı. yine kerim fetö’nün eski twitter hesaplarını iyi parti hesaplarına dönüştürerek kullanmaya başlamış.

https://www.superhaber.tv/…k-mesajlari-haber-109696

kerim silikon vadisindeki işini bırakarak iyi parti için çalışmaya gelmiş.

görüntülerde her şey var. ama kafanızda hala fetö bağlantısına dair ufak bir şüphe oluşmuyorsa ya fetö sempatizanısınız ya da tayyip nefretinden gözünüz dönmüş demektir.

not: aşağıda fetöcü bir amip nolur linke tıklamayın diye yalvarmış. sonra da kendi çapında algı kasmaya çalışmış.

aslanım sen o iyi parti hesabının tweet attığı tarihe baksana: 2014.

2014’te bırak iyi parti’yi meral akşener daha mhp’de devlet bahçeli liderinin paçasının altında geziniyordu.

bu iyi parti hesapları daha önce fetö’nün sosyal medya operasyonlarında kullanılmış, şimdi de iyi parti hesabına çevrilmiş kullanılıyor.

acınası zavallılar sizi, bir de linke tıklamayın diye ağlasaydın.
  • hahaha çok komik. senin yaratacağın algıyı sikeyim.

sevgili seyirciler, bahsedilen linkteki habere tıklamayınız, bu algı operasyonunu kasanlara kazandırmayınız. ben size açıklayayım durumu:

şimdi bi adam var. adam güya fetöcüymüş. dediği şey de şu:

“cemaate yapılan operasyon yolsuzluğu sıfırlamaz.”

ulan bu adam bu sözü söylemekte %1.000.000 haklı?

adam iyi parti’nin paylaşımlarını favlamış. haber yapanlar da bunu zoomlayıp göstermiş. hahahah böyle bir aptallık olamaz.

lord eddard stark işte. paralı asker. ne bekliyordunuz?

sizin gücünüz iyi parti’yi durdurmaya yetmeyecek arslanım. defolup gideceksiniz.

edit: arkadaşlar bu tarz başlıkların gündem olmaması adına; (bkz: seçime kadar troll başlıklara yazmama kampanyası)

öyle sanıyorum ki birçoğunuzun sesi oldum bu entry’yi girerek. daha fazla entry yazıp gündemde tutmayalım, teşekkürler.
  • "superhaber"
    ben ikna oldum.
  • bilal'e anlatır gibi yazalım:

1) kerim çoraklık'ın fetö hesaplarını yönlendirdiğine dair hiçbir kanıt yoktur.

2) aynı kişinin "cemaate operasyon yolsuzluğu sıfırlamaz" sözü dışında hiçbir şeyi fetöcü olduğuna dair hiçbir ima bile edilemez, kaldı ki bu sözde fetöcü olduğu manasına gelmez.

3) hakan şükürler meclise malum partiden girdiği zamanlar fetoş dediği için linç edilen kişiye aynı kişilerin fetöcü demesi inandırıcı değildir.

4) silikon vadisinde çalışan kişi kerim çoraklık değil, iyi parti genel başkan yardımcısı taylan yıldız'dır.

erdoğan fanatizminiz bu ülkeyi yokuş aşağıya yuvarlanırken görmeyecek hale gelmiş.
  • meral akşenerin - fetö ile fotoğrafı çıkmış silinmeden çabuk bakın.

http://resimag.com/p1/981b1d6788.jpeg

.
  • superhaber ne aq diyerek linke bile tıklamadığım şey
  • aynen ulan bende söylüyorum (bkz: cemaate operasyon yolsuzluğu sıfırlamaz)
hesabın var mı? giriş yap