38 entry daha
  • halbuki ötv adı altında bir vergi koysaydı kimse gıkını çıkarmayacaktı.
    orası tunceli belediyesi değil, ülke komünizmle yönetilmiyor.
    vurguna, 128 milyar doların kaybına, gss prim soygununa ses çıkarmayacaksın.
    akp-chp-hdp-mhp ve türevlerine oy verdiysen isyan etmeyeceksin.
    bu ülkede sorgulamak sadece tkp'nin destekçilerinin hakkıdır.
    bir tek komünistler isyan edebilir !
    her seferinde ses çıkaranlar ve vatan uğruna şehit olanlar komünistlerdir.
    senin cebini bir tek onlar düşünür.
    sus ve borcunu öde.
  • acı bir gerçeği sizinle paylaşayım. izmir büyükşehir belediyesinin tek gelir kaynağı su faturalarıdır. sadece büyükşehir değil ilçe belediyelerinin de kaynağının büyük bir bölümü su faturalarına yansıtılan vergiler. evet su pahalı mı? pahalı. vatandaş belediyenin geliriyle gideriyle ilgilenir mi? ilgilenmez. bunlar kesinlikle doğru. ancak döviz kurunun bu kadar yükselmesi, maliyetlerin aşırı artması, izmir’e karşı hükümetin özel durumu vs birleşince bu durum ortaya çıkıyor.
  • ulan pandemide isyerimiz icin ‘2 ay su faturasi kesilmeyecek geri kalan 12 ay boyunca %50 indirimli faydalanacaksiniz, boyle karar alindi’ dendi. sonuc ne mi oldu? 3557 tl fatura geldi. gidip sordum cevap olarak aynen sunu soylediler; ‘2 aydir su sayaciniz okunmuyormus degerleme yapilarak fatura yansitilmistir yuksek oldugunu dusunuyorsaniz itiraz edin’. itiraz bile etmedim allah belanizi versin dedim gectim. bu arada bir sonra ki fatura 450tl geldi.
hesabın var mı? giriş yap