şükela:  tümü | bugün
  • bir akp seçmeni kadar olamamıştır.

bakınız
  • ne güzel oynuyor işte. ülkesini seven bir insandır. umutludur hiç olmazsa. ülkesinin kurucusunun değerlerine bağlıdır.

dans etmek gibi coşkulu bir şeyi seven insandır. kalabalıkta böyle neşe dolu ve kendiyle barışık olarak dans eden birisi insanlara kin ve nefret besleyemez kolay kolay.

sevmeyi öğrenin hacılar ve bacılar.
  • abi oldugundan emin olmadigim
    guzel insan
  • abi olsa bu kadar rahat dans edemezdi. - iyi insan dansından belli olurmuş.
  • abinin yaninda kasketli bir amca var ya. abiye saskin saskin bakiyor, ama gulumseyip el cirpmaya devam ediyor. ıste oyle insanlar kurtaracak bu ulkeyi, sasirsa bile saldirmadan, dusman ilan etmeden, gulumseyip el cirparak kendi isine bakan insanlar.
  • 3. izleyişten sonra kafası geliyor. arkadaki siyahlı dayı da göz ucuyla bakıyor ki dümdüz bakıp rahatsız etmeyeyim, bu keyif sona ermesin diye. kafasını yaşaya yaşaya izledi dayı. helal.
  • adam açıkçası iyi dans ediyor ve iyi dans ettiği için de gizliden gizliye ibne yakıştırması yapılıyor.
    çomarlarımızın 70 80 seneye ihtiyacı varsa, muhalefetteki arkadaşların da şöyle bir 20 seneye ihtiyacı var.
  • dalga mı geçiyor, kendinden mi geçiyor yoksa doğası böyle neşeli dalgacı bir insan mı bilmiyorum ama benim içtenlikle kahkaha atmama sebep olmuş kişidir. alay eden bir kahkaha değil de daha ziyade mutluluk kahkahası.

kedi videosu dışında video paylaşma adetim pek olmasa da instagram'da birkaç arkadaşıma da gönderdiğim ama herkesi benim kadar güldürmediğini öğrendiğim abidir aynı zamanda.
  • malum kişinin gitmesi durumunda geniş kitleler tarafından uygulayabileceğimiz koreografi
  • afedersiniz chpli dese malum kişi hiçbirşey diyemeyiz.