• bir akp seçmeni kadar olamamıştır.

bakınız

edit: başlık başa.
  • abi olsa bu kadar rahat dans edemezdi. - iyi insan dansından belli olurmuş.
  • abinin yaninda kasketli bir amca var ya. abiye saskin saskin bakiyor, ama gulumseyip el cirpmaya devam ediyor. ıste oyle insanlar kurtaracak bu ulkeyi, sasirsa bile saldirmadan, dusman ilan etmeden, gulumseyip el cirparak kendi isine bakan insanlar.
  • 3. izleyişten sonra kafası geliyor. arkadaki siyahlı dayı da göz ucuyla bakıyor ki dümdüz bakıp rahatsız etmeyeyim, bu keyif sona ermesin diye. kafasını yaşaya yaşaya izledi dayı. helal.
  • dalga mı geçiyor, kendinden mi geçiyor yoksa doğası böyle neşeli dalgacı bir insan mı bilmiyorum ama benim içtenlikle kahkaha atmama sebep olmuş kişidir. alay eden bir kahkaha değil de daha ziyade mutluluk kahkahası.

kedi videosu dışında video paylaşma adetim pek olmasa da instagram'da birkaç arkadaşıma da gönderdiğim ama herkesi benim kadar güldürmediğini öğrendiğim abidir aynı zamanda.
  • acayip derecede tatlı dans eden, dansıyla umut aşılayan bir abidir. izleyince gülümsememek elde değil. neden böyle oldu anlamadım. resmen güzel ve eğlenen insanlara hasret kalmışız.
  • özgüveni yüksek bi arkadaşımızdır.
  • 16 yıllık baskıcı ve ötekileştiren rejiminin bitmesine en çok ihtiyacı olan insandır.

adam sıkılmış olum işte.

(bkz: t a m a m)
  • istediği gibi dans edebileceği daha çok alan bulması dileğiyle...
  • recep tayyip erduvan diye diye dans eden göbekli çocuğu burada yıllarca gömdük arkadaşlar hep birlikte, eee bu arkadaşı da gömeceğiz. yok öyle iyi dans ediyor içinden gelmiş ne var demeler. bu adam malum parti tarafından seçmene izletilse millet ittifakı yüzde 2 oy kaybı yaşar.

ha, hem erduvancı arkadaş hem de bu arkadaş evet, bana göre, keyiflenmiş oynuyorlar. ama ne demiş adanalı ünlü sanatçı isyan tetick?

o işler öyle olmuyo usta.
hesabın var mı? giriş yap