• ne bunlar böyle lan! tiplerini siktigim.
  • ne yapmalarını bekliyordunuz onu anlamadım. adamlar şeriat istiyor. kritik nokta bu toplantının seküler bir hukuk devletinde milli eğitime bağlı bir okulda yapılmış olması. soran olursa da (bkz: kandırıldık) dersiniz.
  • fetö'den kapatılan okulun başka cemaate verilmesiyle gerçekleşen hadise.

yeni cemaat de darbeye kalkışırsa kandırıldık dersin olur biter. ama cemaatlere hizmet belli ki bitmiyor.
  • fikirlere kurşun işlemez. şu büste saldırdı, resmi kapattı, hakaret edip aşağıladı! tarzı galeyana getirme ve bu gerizekalı hareketi yapanı linç etme dürtünüz, sizin atatürk fikrine ne kadar yabancı olduğunuzu ve ne kadar ilkel, cahil biri olduğunuzu gösteriyor, bence.
    bu insanlara tepki vermek mi istiyorsunuz halen daha, öyleyse ölesiye savunduğunuz adamın fikirleri ile cevap verin, en güzel tepkiniz bu olur. tıpkı bir üstteki arkadaş gibi olun.

edit: "2 üstteki" olarak güncelliyorum yazana kadar 2 entry girmiş araya.
  • feto, bunlarin 100'de 1'i bile degildi dedirten goruntulerdir. birde devlet imam hatip lisesi olmasa herhalde atis egitimi falan yapilacakmis. resmen isgal altinda oldugumuzu gosterir.

edit: imla
  • posterin kapatılmasi buyuk bir sorun degil. ulkede tarikatlarin yasak olmasina ragmen hic de sakli bir bicimde olmadan var olmasi devlet kurumlarindan yer tahsis etmeleri. bu tarikatlar ben vakfim deyince bunlar vakif mi oluyor? bu ulkede hic tarikat yok mu ? varsa bu tarikatlar gizli mi? bulunamiyor mu? bu ulkede tarikat kurmak serbest mi? tarikat kurmak yasaksa tarikatin bir tanimi var mi? wikiye gore cogu basbakan cumbaskani vs zaten oralardan gelme.
    turk milletine hakaret diye bir suc var. bu topluluklar resmen milletin zekasina hakaret ediyor.
  • o değıl de sıla bunları görse mahkemeyle isim bile değiştirebilir.
    t: demokrasi erdemini haketmeyen bosa oksijen sarfi eylemi.
  • videoyu izleyince 100yil geriye gidiyorsun.
  • nesine şaşırdığınızı anlamadığım başlık. adamın kendisini sevmiyorlar zaten posterine saygı duyar mı hiç aklınız kesiyor mu?
hesabın var mı? giriş yap