şükela:  tümü | bugün soru sor
 • su adrese ikamet eden bir youtube kullanicisi. cesitli turlerden komedi videolari ceker. en unlu serisi your grammar sucks'tir. bu seride cesitli youtube videolarinin altinda yapilmis olan yorumlardan bozuk ingilizce, yanlis imla gibi hatalari bulur ve komik bir sekilde sergiler. onun disinda parodi videolari ve sketchleri yarar.

  kesinlikle duzenli kontrol edilmesi gereken bir kanal zira bazen hic gormediginiz bir videosunu izleyip durduk yere yarilabiliyorsunuz.*
 • beğendiğim, kaliteli mizah yapan ender youtuber'lardan.
 • bir numara sarkazm yapan adamdır. (bkz: jack douglas)
 • bir süredir yıay* isimli bir seri yapan youtuber. uzun zamandır beklenen 100. ygs* bölümünü hala yayınlamamıştır.
 • ygs 100, 30 yıl sonra yayınlanmıştır.

  https://www.youtube.com/watch?v=aempk7uaq34

  şu adamı yaklaşık 5 yıldır falan takip ediyorum. son zamanlarda sürekli ygs ve yiay ile uğraşmaktan skeçleri boşlasa da youtube'da mediocre olmamayı başarıp kaliteli mizah yapan ender adamlardan birisi. aynı zamanda youtube yorumlarıyla yapılabilecek her şeyi yaptı sanırım.

  kanalını en güzel tanımlayan cümle: http://i.imgur.com/w55ap0w.png

  en üst düzey kalitedeki videosu: https://www.youtube.com/watch?v=a64pqrol5t0
 • ara sıra türkçe konuşur : https://youtu.be/gpqflia1axu?t=2m46s
 • sanırım yaptığı en kaliteli seri ''fake facts'' olan youtuber. çok mantıklı bir düşünce, bence amaç şu: zaten halihazırda yalan yanlış bilgiler ile dolup taşan interneti biraz da biz kirletelim, böylece bu hem gerizekalı turnusolu olsun hem de insanlar sosyal medyada kıytırık bir fotoğrafın üzerinde her gördüğü yazıya inanmasın.

  amaç bu şekilde ise kendisini tebrik etmek gerekir, değilse de çok başarılı bir trolleme.

  mesela: https://www.youtube.com/watch?v=in8ia-rue2k
 • your grammer sucks serisi yada süper skeçleriyle zamanında en favori youtuberlarımdan biri olan; ama şu zamanlarda kolay para kazanmak için yaptığı yiay benzeri shitpost videolarla boka sarmış kanal.

  adam neredeyse her gün yiay yayımlıyor, video 4 dakikaysa 2 dakikası sponsor reklamı.
 • bu adam 2007'de falan joe nation, olga kay gibi kişilerle ile birlikte videolar çeken ve daha çok skeç ağırlıklı videolar koyan bir adamdı. başkalarının videolarında falan sürekli görürdüm. o zamanlar birkaç tane adam gibi parodi, skeç falan yapan kanal vardı zaten. eski sevgilisi vardı bir de videolarda sürekli gözüken, jack onu videoların sonunda gösterir ama konuşturmazdı. gülerdik eğlenirdik biz de.

  sonra bir ara komple unuttuğum bir dönem oldu bu adamı. ayda yılda bir video koymaya falan başlamıştı çünkü. sonra ne olduysa ygs serisi tuttu ardından yiay geldi falan derken düzgün şekilde videolar yüklemeye, youtube'u ciddiye almaya başladı. bu yüzden son yıllarda videolarını izleyenler neden 11 yılda anca 3 milyon takipçisi olduğuna şaşırıyor. adam anca son 4-5 yıldır seri şekilde videolar yapmaya başladı çünkü. zaten o 3 milyonun yarısını son 2 yılda kazandı kendisi.

  büyümesine rağmen kalitesini bozmayan youtube'un güzel kanallarından biridir.
 • 1 saat süren "counting down to the emoji movie while spinning 15 fidget spinners and dabbing every 60 seconds" videosuyla yarmış eleman.

  jack nası bi işsizsin oğlum.