• sakalsız hali birini andırıyor ama kimi diye düşünürken, evan peters'ı andırdığını fark ettim.

bu even peters

bu da jamie

ayrıca sakalın çok mu çok yakıştığı erkeklerden biri kendisi.
  • the fall ile tanıdım, hem oyunculuğu hem de yakışıklılığı ön plana çıkıyor bu dizide. (bkz: beraber bira içmek istenen ünlüler)
  • bakislari öldürmez surundurur,fena guzel adam! evli, mutlu, bebeli, yetenekli... hep diyorum boylelerinin analari babalari seri uretime gecsin, çoğalsin guzel adamlar, guzel hatunlar bir suru olsun bunlardan!
  • kendisiyle dün bir arkadaşımın facebook'ta beğendiği bir fotoğrafı haber kaynağımda görmem sayesinde müşerref oldum. o ne beaa nidasıyla hemen kimmiş neymiş diye baktım. celebmiş tabii ki, zaten o tiple başka ne beklenirdi? ismini googleladım. grinin elli tonu adlı gubidik kitabın filminde oynuyormuş. dedim bu gri gözler hatrına 2 saat katlanılır. indirdim filmi. film çok boktan evet ama 2 saat bu adamı izlerken nasıl geçti anlamadım yine de. nefesim kesildi resmen. elf midir nedir mübarek?
  • film boyunca sadece bu adam konussada olurdu ,adam siir gibi konusuyordu resmen.bu arada tam bir aile babasidir kendisi .

yalniz bence cristian grey rolunden pek hazetmiyor galiba, adam neredeyse katildigi tum promiyerlerde ' kurtarin beni buradan ' bakisi atiyordu.
  • yakışıklı adam. fifty shades of grey ve the fall izleme sebebim :(
  • bu arkadişle yeni tanıştık fifty shades of grey vesilesiyle...hiç tipim değil ama beğendim kendilerini, severek izliyoruz, the fall'a başlıcam bakalım...
  • katıldıgı show programında yürüyüşü üzerine konuştuğu şöyle eğlenceli bir videosu var

https://www.youtube.com/watch?v=aquutlh6phk
  • kendi aksanıyla * oynadığı zaman "çok yetenekli yahu bu adam" dedirten (bkz: the fall) (bkz: once upon a time) ama amerikan aksanı kastığında (bkz: fifty shades of grey) kulakları kapattırıp "yeter yahu konuşma" diye haykırtan, eski model/yeni oyuncu.

kulakları kapattık ama gözleri kapatmadık farkındaysanız, iki türlü de çok yakışıklı çünkü -bu gerçekten kaçış yok. moda endüstrisinde bir erkeğin model olarak yükselebileceği kadar yükselmiş vaktiyle. sons of jim'de de tatlı bir şarkı söyleme tarzı olduğunu anlayabiliyoruz, maalesef o grup çoktan tarihe karışmış durumda.

ama daha jamie dornan'ı görmeye devam edeceğimiz kesin. ismi burnt olarak değiştirilen "adam jones" başlıklı filmde kısa bir rolde gözükecek. the 9th life of louis drax'da başrolde olacak, anthropoid'de de cillian murphy ile başrolü paylaşacak. bir de en kötü oyunculuğunu göstermesini beklediğim fifty shades filmlerinin devamı var ama onları hele bir atlatsın, daha seçici davranabilir proje seçimlerinde diye umuyorum. o kuzey irlanda aksanını bol keseden kullansın, alamet-i farikası esasen o. *

18 times jamie dornan proved he is the eye candy you have been waiting your whole life for
  • abartısız hayatımda gördüğüm en yakışıklı ve aynı zamanda tatlı ve seksi olan adam kendisi. oyunculuğu iyi olmasaydı yine böyle düşünür müydüm bilmiyorum ama the falldaki olağanüstü performansından sonra böyle düşünmemek elde değil. bazen sadece seri katile kurban gitmek istiyorsunuz gerçekten.

burntteki rolü zaten çok kısaymış ama maalesef o sahneyi çıkartmışlar filmden bu nedenle kendisini izleyemeyeceğiz bu filmde.

ama bu sonbahar vizyona girecek olan filmi ninth life of louis drax, çekimlerini yeni bitirdiği jatodville ve şu an çekmekte olduğu anthropoid gibi çalışmalarıyla çıkacak karşımıza. the fall çekimleri de kasımda başlıyor bildiğim kadarıyla.

eşi (bkz: amelia warner) slow moving millie adı altında 2. albümünü yayınladı aynı zamanda.
hesabın var mı? giriş yap