• üzerinde bu kadar da analiz yapılmaması gereken oyuncu. yedek bekler. bjk nin yedeği en az lens olmalı.
  • fönörböhçö göbö vösöt bör tökömdö yöldöz ölmösö nörmöl.

(bkz: bitch, please)
  • attığı şut gol olsaydı şimdi başka şeyler konuşulurdu. fakat o şutun girmemesi bile lens'in psikolojisi kaynaklı. aynı top babele gelse affetmezdi mesela.

terapi şart buna.
  • milyonlarca fenerbahçelinin ahından mıdır nedir geçen sene ki lensin çeyreği bile değil
  • çok bariz biçimde maç eksiği olan topçu.

ztk maçlarından önce form tutacağını düşünmüyorum.
  • severdim taa ki fenere gelene kadar. eskidendi
  • ulan lens’in konusu altında babel ve quaresma inanılmaz formda stres yapıyor yazıyorlar. quaresma konusunda yeter artık git yazıyorlar. neye inanacağıma şaşırdım.
  • aklı bağdat caddesinde kalmış top tepici.
    bunu bu güzel takıma getirirken ne düşünüldü anlamak imkansız geçen sezon quaresma ile kıyaslayan fenerli dostlarıma hep hadi ordan cevabını vermiştim. üzülerek söylüyorum beni yanıltmadı. içimizdeki irlandalı bile değil bir hiçtir gözümde.
  • kim ne derse desin iyi futbolcudur. daha geçen sene fb'deyken en çok çekinilen futbolcuydu. bana göre hala maç ve adaptasyon eksiği mevcut..

ayrıca, (bkz: vincent aboubakar) geçen sene yine bu zamanlar topa vurmayı bilmiyor, kazma diye taraftarın %99'u tarafından eleştirilen adam 2. yarı takımın yıldızı olmuştu.
  • küçük camialarda iyi performans gösteremeyen yetenekli futbolcu.
hesabın var mı? giriş yap