aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • olmamış ve gulse.acilen burhan altıntop katilmali
  • olağandışı karakterler barındıran keyifle izlenebilecek başarılı dizi.
    sadece üç karakter;
    bartu asabi-maceracı,
    gülse süper ötesi kültürel-cahil,
    deniz cengiz fıldır gözler,
    izlemek için yeterli sebep.
  • gülse dudak büzme işini o kadar abartmasa tam süper olacak. karadaşın şivesi hafif azalınca iticiliği gitti sanki. son bölümde ilk kez güldüm, abartılar törpülenirse tutabilir dizi.
  • beğendim, özellikle ilayda karakterini
  • film izlerken gülse birsel'in(gizem hanım) sürekli konuşması sahnesi abartıydı. ama eleştirilecek şey arıyormuşum gibi görünmesin. dizi harika.
  • gizem özpamuk acaba gizem özdilli mi diye düşündütüyor?
  • ‘burhan altıntop mu kaldı?’ - evet şu anda talip rolüyle aynı dizide yaşatılmaya çalışılıyor, farkeden farketmiş zaten.

(bkz: tövbe tanrıma) - selin yerebakan repliği ve o da bu dizide geçmiştir.
  • dizideki tek normal karakter melikedir. belki biraz zorlarsam gizem'in kaynanasını da eklerim o kadar. diğer bütün karakterler abartı, karikatürize ve çevrenizde görmeyeceğiniz tiplerdir.
  • an itibariyle yeni bolumunu ekran basinda bekledigim dizidir.

ben bu diziyi buyuk bir heyecanla beklemis ancak aradigimi bilamamistim. fakat gecen bolum itibariyle dizi toparlanmaya basladi sanki. bakalim bu bolumde gelisme gorecek miyim?

en sevdiklerim: ilayda, alara, gizem, erdal bakkal, kayinvalide, tony. yildiz ile talip iyiler.
    ilayda icin ozel bir paragraf bile yazarim. deniz cengiz inanilmaz bence, i-na-nil-maz! cok egleniyorum onu izlerken.
    gizem icin yazilmis sahnelerde gulse birsel kendine torpil gecmis gibi, en cok gizem'in konusmalarina guluyorum. gecen bolumde farkirligi kesfettigi sahne kisa ama gayet iyiydi mesela.
    alara ile gunduz'un sahneleri cok eglenceli. karsilikli guzel paslasiyorlar.
    melike icime fenalik bastiriyo, cok alakasiz bir karakter bence. bir de melike ile ozan'in karsilikli sahneleri cok bayik. ben sevmedim bu iliskiyi.
  • basladi mi? ozet yok mu? hemen aciyorum. sahane dizi.
hesabın var mı? giriş yap