• hafta sonları uğrak mekanımızdır arkadaş grubumuzla. çalışanları gayet eğlenceli iyi insanlar (hatta bazen fazla eğlenceli :d ) tat konusunda ortalama bir yer olarak görüyorum ne gömmeye gerek var nede övmeye. ancak tek şikayet edeceğim konu 3. kişiye tabure verilmesi kendimi 90 yaşında başkaları tarafından banyo yaptıralan insan gibi hissetmeme sebebiyet veriyor bu durum lütfen buna bir çare bulun ey yönetim ... c.tesi oradayız yine hadi görüşürz.
  • beşiktaşta günün her gecesi takıldığım yerdir. buralardan gelen olursa haber etsin, kayfe içeriz.
  • beşiktaş’taki şubesinden aldığım ethiopia kahve çekirdekleri ile aşk yaşadığım kahvecidir.
    içeriğinin güzelliğine bakar mısınız?
    “portakal, lime, armut ve kavun asiditesi”
  • bugün neredeyse tavşanımıza beyin sarsıntısı geçirttiren kahv.... şaka şaka. yazarız demiştik ama *gülücük*. beşiktaşta çok güzel bir kahveci. ortamı ve çalışanları da kahvesi gibi çok iyi.
  • aromali kahve tutkumu evimde gidermemde bana yardımcı olan minik dükkan...eşi benzeri, alternatifi var mı merak etmiyor değilim...
  • beyoğlu atlas pasajında açılmış filtre ve aromalı kahve satan dükkan.
    rakiplerinin aksine, içinde hiç aristokrat hava barındırmaz. "baba gençlerde böyle bir akım var, getirelim iki üç kenya, kolombiya kahvesi dönücez köşeyi" geyikleriyle temellerinin atıldığını düşündüğüm mekan
  • kötü bir kahve içicisi olarak tüm kahvelerin tadı aynı gelirken burda ilk defa iyi kahve nasıl olur farkını gördüm.
  • dershane gunleri her sabah 8den 10a kadar arkadaslarla ölumune oturdugumuz, tum garsonlariyla icli disli oldugumuz mekan.
  • gercekten allahin her gunu gidip dort bes saat oturdugum icin gelen edit

caner,cansu,ozge seviliyosunuz. siz de olmasaniz her gun besiktas hayatta cekilmez. (bkz: hepiniz benim bebeklerimsiniz)

yerimi de cok ozleyecegim yahu
hesabın var mı? giriş yap