• bir kac yil once yazdigi seo kitabini r10 uzerinden once indirimli satip bi hafta sonra ucretsiz dagitan seocu. alirken de belirtmisti ki asla boyle birsey olmayacak.

isini iyi yapabiliyor ama bi de boyle dusun
  • pembe yanaklı, anadolunun bağrından kopup gelmiş, türkiye cumhuriyeti'ne ait yerli ve devlet destekli bir arama motorunun türk halkına hizmet etmesi gerektiğine inanan seo'cu.

amma velakin bir yiğit konur değildir.

(bkz: seo)
    (bkz: yiğit konur)
    (bkz: webtures)
  • çayı ve türk kahvesini çok sever. hatta mesai saati boyunca ofiste sürekli taze çay bulunduğu bilinir.
  • psikoloji eğitimi almış biri olarak yanında çalıştığım 5 aylık sürede koyduğum çok net bir tanı var ki sağlam (bkz: intj)'dir kendisi.
  • keşfedilse türkiyenin steve jobsı olacak pazarlama kafasına sahip birisi. kendisini yakaladığınızda birkaç muhabbet edin zaten uçuk ama çok realist stratejiler kapıyorsunuz. eğer bir gün steve jobs gibi olursa bu entry sağlam değerlenicek :)
  • üniversiteden sınıf arkadaşım olan zeki, çalışkan, güler yüzlü, okeyde şanslı! ve bir o kadar da merhametli olan kişi.
    bu entry yi okuyorsa yüzünde bir gülümseme ve yanaklarında allık belirdiğini tahmin ediyorum.
  • ınstagram hesabına kaç takipçi satın almış bilmiyorum ama türkiye'de dijital pazarlama alanında hiç türkçe kaynak yokken kaan bu konuda öncü oldu. sonrasında da sektörde yaptıkları belli
  • kendini beğenmiş narsistçe paylaşımlarına bıkmadan devam eden şahıs. başkalarının videolarına kendi kafanı yapıştırmak nedir? dışarıdan ne kadar itici göründüğünün farkında değil herhalde.
  • ben böyle kendini beğenmişlik görmedim ya..
  • ne zaman takip ettiğimi hatırlamadığım dandik bir girişimcilik konseptli sayfada, iki de bir reklamını yapan şahıs, sayfa da kendisinin büyük ihtimalle. herkesin bir dakika düşünse aklına gelebilecek, internette ufak bir aramayla karşınıza çıkabilecek, gayet basit sözleri kendi resimleriyle paylaşıp pr yapıyor. ya bende sorun var ya bu insanlarda, böyle şeyler yaparken hiç utanmıyorlar mı acaba. böyle insanlar nasıl bir ortamda yetişiyor da bu kafaya gelebiliyor hep merak etmişimdir.
hesabın var mı? giriş yap