şükela:  tümü | bugün
 • webtures ve seo hocası oluşumlarının kurucusu. seo öğretmenine benzer linki olan web sitesi 7 senedir google da seo aramasında bir numaradadır. ayrıca uzmanında seo ve sorularla seo diye iki adet kitap yazmıştır ve bu kitapları satmaktadır ama bence satmaktan çok bedavaya dağıtıyor gibi geliyor. sürekli üniversitelerde, liselerde, dijital pazarlama konferanslarında ve eğitimlerinde konuşmacı olarak katılıp bildikleriyle insanları eğitmek ve geliştirmek arzusundadır. buralara her gittiğinde de yüzlerce kitap, flash disk, yastık(?) filan ücretsiz dağıtıyor.

  bir de swarm üzerinden pazarlama yöntemleri var. swarm üzerinden araçlarıyla gezip promosyon materyalleri ve yine kitap dağıtımı yapıyorlar ücretsiz tabi yakalayabilirseniz.

  edit: reklam amaçlı yazılmış bir entry değlidi ama size hak veriyorum bu tarz entryler yazan çok insan var hangi birine güveneceksin. linki kaldırdım.
 • bir kac yil once yazdigi seo kitabini r10 uzerinden once indirimli satip bi hafta sonra ucretsiz dagitan seocu. alirken de belirtmisti ki asla boyle birsey olmayacak.

  isini iyi yapabiliyor ama bi de boyle dusun
 • pembe yanaklı, anadolunun bağrından kopup gelmiş, türkiye cumhuriyeti'ne ait yerli ve devlet destekli bir arama motorunun türk halkına hizmet etmesi gerektiğine inanan seo'cu.

  amma velakin bir yiğit konur değildir.

  (bkz: seo)
  (bkz: yiğit konur)
  (bkz: webtures)
 • çayı ve türk kahvesini çok sever. hatta mesai saati boyunca ofiste sürekli taze çay bulunduğu bilinir.
 • psikoloji eğitimi almış biri olarak yanında çalıştığım 5 aylık sürede koyduğum çok net bir tanı var ki sağlam (bkz: intj)'dir kendisi.
 • keşfedilse türkiyenin steve jobsı olacak pazarlama kafasına sahip birisi. kendisini yakaladığınızda birkaç muhabbet edin zaten uçuk ama çok realist stratejiler kapıyorsunuz. eğer bir gün steve jobs gibi olursa bu entry sağlam değerlenicek :)
 • üniversiteden sınıf arkadaşım olan zeki, çalışkan, güler yüzlü, okeyde şanslı! ve bir o kadar da merhametli olan kişi.
  bu entry yi okuyorsa yüzünde bir gülümseme ve yanaklarında allık belirdiğini tahmin ediyorum.
 • ürün, hizmet satsa alınacak adam. ortak olsa olurum, hisse satsa alırım. elini attığı ve girdiği her işi sıfırdan zirveye çok hızlı sürede çıkarmasını biliyor. çok farklı bir kafa var. sırf bu adamla daha yakın olabilmek için bile hizmet alırım açıkçası.

  edit : bir türk için böyle bir yorumu yapacağımı da hiç düşünmezdim. dönüp bir bakınca kendime şaşırdım :)