• bir kac yil once yazdigi seo kitabini r10 uzerinden once indirimli satip bi hafta sonra ucretsiz dagitan seocu. alirken de belirtmisti ki asla boyle birsey olmayacak.

isini iyi yapabiliyor ama bi de boyle dusun
  • ben böyle kendini beğenmişlik görmedim ya..
  • ne zaman takip ettiğimi hatırlamadığım dandik bir girişimcilik konseptli sayfada, iki de bir reklamını yapan şahıs, sayfa da kendisinin büyük ihtimalle. herkesin bir dakika düşünse aklına gelebilecek, internette ufak bir aramayla karşınıza çıkabilecek, gayet basit sözleri kendi resimleriyle paylaşıp pr yapıyor. ya bende sorun var ya bu insanlarda, böyle şeyler yaparken hiç utanmıyorlar mı acaba. böyle insanlar nasıl bir ortamda yetişiyor da bu kafaya gelebiliyor hep merak etmişimdir.
  • kendini beğenmiş narsistçe paylaşımlarına bıkmadan devam eden şahıs. başkalarının videolarına kendi kafanı yapıştırmak nedir? dışarıdan ne kadar itici göründüğünün farkında değil herhalde.
  • avrupa'da böyle insanlar el üstünde tutulur demiş yukarıda biri sksksksk. arkadaşım avrupa'da kendini bu kadar beğenen ve her yerden kafasını gösteren kimseyi bulamazsın. sanki çok avrupa görmüş de bir de sallıyor burada.

zaten türklerin ana problemi bu. özgüvenle kendini beğenme birbirine karıştırılıyor bence.

işinde iyi midir kötü müdür bilmem. o konuyla ilgili yorum yapmayacağım birkaç güzel olay hatırımda var webturesle ilgili.

ben dışarıdan bir gözlemci olarak söylüyorum karikatür tipleri falan aşırı itici. böyle sürekli paylaşım yapan insanlara gıcıklanıp takibi bırakıyorum sanırım bu arkadaşı da bırakalı 5 sene falan olmuş. az önce yine karşıma çıktı aşırı itici karikatür tipiyle. sinirlerimi bozdu gelip buraya iç döküyorum işte hahaha.
  • üniversiteden sınıf arkadaşım olan zeki, çalışkan, güler yüzlü, okeyde şanslı! ve bir o kadar da merhametli olan kişi.
    bu entry yi okuyorsa yüzünde bir gülümseme ve yanaklarında allık belirdiğini tahmin ediyorum.
  • reddit ve 9gag den topladığı haber ve videoları doğru, yanlış bakmadan twitter üzerinden paylaşan kişi. yaptığı iş de paylaşımları gibiyse iş yapanların vay haline.
  • keşfedilse türkiyenin steve jobsı olacak pazarlama kafasına sahip birisi. kendisini yakaladığınızda birkaç muhabbet edin zaten uçuk ama çok realist stratejiler kapıyorsunuz. eğer bir gün steve jobs gibi olursa bu entry sağlam değerlenicek :)
  • arkadaşlar bu kaan size ne etti? kendi kendini tırnaklarıyla kazıya kazıya bir noktaya getirmiş biri ve genç girişimcilere de elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan iyi kalpli bir insan.

kendisi iş başvurusuna gelen insanlara bile (işe alınmadıklarında) yol paralarını verecek kadar vizyoner ve anlayışlı.

bir sorunuz olduğunda çekinmeden cevap veren alçak gönüllü, genç bir parlak beyin.

kendisini biraz fazla övmüş gibi oldum ama hakkı söylemek zorundayım.

hayır anlamıyorum... bu kadar hasetlik taş kalpli sizler için bile çok zararlı.

avrupa'da bu tarz insanlar el üstünde tutulur, desteklenir, alkışlanır...

ama bizde...

tam tersi. kınadıkça kendilerini rahatlatıyor sanki insanlar.

aferim kaan böyle devam.
  • ismini bilmediğim martı ceo su gibi her yerde karşıma çıkan ama o pahalı mikrofonların arkasında olan çoğu insanı dinlemek istemediğim gibi kendisini de dinlemek istemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap