şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ön edit: flood/özentisiz başlık diye lanet yemişiz. şu sözlükte formata aykırı onlarca başlık açılırken bir şey olmaz ama ekşicilerin ekseriyetinin sevmediği siyasi bir görüşe sahipsen anında çaylak yaparlar. sonra her görüşe saygılıyız ayağı çekerler.

    https://twitter.com/…m_tv/status/993865674639511553

    yaklaşık 10 kişilik bu ergen muhalif grubu, caddede bağırarak "tamam tamam" diye alkış tutuyor. zannedersem akli melekelerinde bir sorun var. yoksa neden bir insan caddede yürüyerek alkış tutup tamam tamam diye bağırır ki?
    çok yazık. erdoğan muhalifliği körpecik beyinlerindeki son hücreleri de öldürmüş galiba. keşke daha faydalı şeylerle uğraşıp memlekete bir hayırları dokunsa. gerçi video sonundaki zılgıt sesinden sonra pek de memleket sevdalısı tipler olmadığını anlayabiliyoruz.
  • zılgıt sesinden insanları ayrıştırabilecek düzeyde olmasına rağmen beyin hücrelerinden bahseden bir hezeyan beyanı. tam da memleketin amına koyması için oy verdiği insanın kafasında davranıyor. siktiğim.
  • yine bir comarin memleketin renklerine duydugu nefreti hep beraber gorduk. zilgittan oturu memleket sevdalisi olamazmis. comar ki ne comar.