• en az parmak uçlarıyla tokalaşan ve hiç küfretmeyen adamlar kadar yapay ve tehlikelidir. gerçek insanlar ilkel davranışlar sergiler. libidosu , cinsiyeti, zaafları yokmuş gibi davranan insanın bir planı var demektir.
  • kadınlar bile bakıyorken erkeklerin bakması normal değil de nedir? taciz boyutunda bakışları bir kenara bırakırsak her normal insan göz ucuyla da olsa bakar. erkek demiyorum bak insan diyorum.

(bkz: dağılın şimdi)
  • 20 yaş dişini çektirmeye gidiyor olabilir.
  • dekoltenin amacı birilerinin bakması değil mi lan zaten. hayır yani kimse görmeyecek, bakmayacaksa zaten niye dekolte giyer ki bir kadın. evde tek başına otururken dekolte giyer mi mesela? göğsünü, bacaklarını açıyorsa bakılacağını kabul ediyordur zaten. orada hemfikiriz bence.

dekolte varsa bakılır. ha kitlenip incelenmez, o hayvanlık olur ama bakılır yani. bakmıyorum diyen kadın/erkek net yalan söylüyordur veya sorunları vardır. ki zaten senin gözün kaymasa da direkt olarak, bilinç altın kayar kardeşim. ruhun duymaz çünkü gözün görüş açısı 140-150derece civarıdır. sen odaklanmasan bile beynin o 150 derecelik kadrajdaki herşeyi hafızaya atar. yarın bir gün hamamcı olup ''tövbe estafurullah, şeytanın işi'' diye uyandığında boşuna şeytana bok atma. çünkü gözün iradesi olmaz.
  • eksi sozluk yigitlerine gore 'iliktir', 'vurduruyordur' ya da 'pembe gotlu'dur.
  • bakarsan öküz, bakmazsan gay oluyorsun galiba. en iyisi göz ucuyla anlık olarak bakmak sanırım.
  • kemal kılıçdaroğlu'dur.
  • yeri geliyor bu gözler ustanın çatalına bile kayıyor arkadaş. kadının dekolte ve minisine gözü kaymayan erkek yoktur bakmamakta ısrarcı erkek vardır.
  • arkadaş ben bu memlekette yere bakarak yürürüm. çünkü kadınlar en ufak göz çarpmasında kendilerini taciz edilmiş sayıyorlar. peh.
  • 3 ihtimali bulunan erkektir.

1) samimi bir müslüman olabilir. içinden bakmak geçse de buna karşı koyar. kendini bu duruma alıştırıp terbiye etmezse uzun vadede patlak verebilir. günümüzde hem zor bulunan, bulunsa da işi zor olan insan tipidir.

2) gay olabilir.

3) kadınlara doymuştur. ancak bu durum geçicidir. libido yükselince gözler yeniden kayacaktır.
hesabın var mı? giriş yap