• klozet kapağınin oturagini kaldirilmis bulmamla beni saskina ceviren yer.
    ayakta mi isiyorsun? yuva yapan kus gibi ayaklarinla klozetin tepesine mi cikiyorsun? ne yapiyorsun da o klozet kapaginin oturagini kaldirma geregi duyuyorsun, hatun? hayir yani, tuvaletlerin klozetleri tertemiz. toilet seat cover denen medeniyet turnusolu ince hışhışlı kagit ve tuvalet kagidi da var tuvaletin. anlamadim ki...
  • parfüm kokan yer. tbmm'deki kadınlar tuvaleti nasıldır diye merak edenler için şurada anlatmışlar.
  • 1) işin gerçekleştiği yer
    hani kadınlar kaka yapmıyordu allahsızlar! hani sadece ben yapıyordum (pembe). aman o ne pislik öyle o ne. ya kadınların çoğu pedlerini kafasına göre sağa sola atıyor ya ben nereye gitsem benden önce aynı terbiyesiz gelip tuvalete sıçozluyor ya da ben iğrenç yerlerde geziyorum tuvaletleri kimse temizlemiyor. hadi tuvaletleri kimse temizlemiyor bir sifon çekin allasen.
    2) aynalı maynalı böüm
    bu kısmı daha sakin yazıyorum. efendim burada hepiniz tahmin ettiği üzere makyaj yapan saçını başını düzelten ellerini yıkayan ablalar mevcuttur. bu kısım kadınlar tuvaletinin en dolu olduğu kısımdır.
    3) kapı (en önemli)
    kapı kapıyı açan olmamak için türlü oyunlara girişir tuvalet kadınları. her yer temizmiş de o kapı kolu pismiş gibi bir izlenim uyandırır o kapı. bu sebeptendir ki pusuya yatar, gözüne kestirdiğin birinin çıkması bekler, çıkmak için kapıya dokunduğu anda kapıya doğru yardırır, eller kollar tertemiz vaziyette tuvaletten ayrılırsın.
  • defalarca siraya dayanamayip bos buldugum an erkekler tuvaletine fiymis ve rahatlamis biri olarak soyluyorum ki pislikte erkekler tuvaletini 10'a katlayacak tuvaletlerdir.

dogurganliginiza sicayim o pedlerini apacik sekilde atanlar! tez zamanda menepoza girip daralip bunalin insallah!

kokoslugunuza sicayim parfum ustune parfum sikip yianmaya usenip kokuttugu bedeninin kokusundan utananlar!

ayaklariniz kopsun baykus gibi klozetin tepesine tuneyip tuvaletini yapanlar "titiz"ler.

yediginiz yemekler ve hormonlariniz batsin agir sidik kokusunu ortama saliverenler.
  • o kadar iğrenç bir yerdir ki dar alanda inanılmaz hareketler geliştirmenize neden olur. misal bacağı hop diye kaldırıp, çevirip, ayağın ucuyla kapı koluna basarak açmak gibi. böyle söyleyince kolay gibi geliyor ama dene bakalım. arkadaş regl olmak doğal bir şey de kapı koluna kanı nasıl bulaştırıyorlar anlayamadım gitti. sümük formunda kan oluyor lan. ben ki midesi epey sağlam, kolay kolay tiksinmeyen bir insanım ama o kanla ne zaman göz göze gelsem zor tutuyorum kendimi. kullanılmış pedi açık bir şekilde yere atmak var bir de. yeni kullanacağın ped zaten naylon bir kılıfın içinden çıkıyor, kullandığın pedi sar ona, koy çöp kutusuna, nesi zor anlamadım ki. başkası temizliyor diye bu kadar acımasız olunmaz ya. sifona bile dokunmuyor. sorsan ''ayy pistir amaaa'' der. gerizekalı. yarım kilo sıçmayı biliyorsan, çantana antibakteriyel jel atmayı da bilmen lazım. alaturka tuvalette zaten hayatta temizlemez pisliğini. ki genelde ayakla basılan yere ya da tamamen kenara sıçmayı tercih ediyor bu şahıslar. ormanda mı büyüdüler ne yaptılar bilmiyorum. bir de iğrenç sidik kokuları olur bunların. saf amonyak. biz alışığız tabii yılların tecrübesi ama bir erkeği koy oraya, bayılır yeminle. pislik konusunda kadınlar tuvaleti bir, halka açık kadınlar hamamı ikidir. hiç öyle dizilerdeki gibi bir ortam değil hamam da. ''amaaan hepimizde aynısı yok mu'' diye ne iğrençlikler yapılıyor aklın durur. ben en son göbek taşına oturup, bacaklarını iki yana açıp genital bölge tıraşı yapan kadın gördükten sonra bıraktım hamam işini. güya kadınlar temizlikle beraber anılırlar ama yalan dolan. erkekler bizden çok daha temiz.
  • atılan pedler yüzünden sık sık tıkanan tuvaletlerdir.
  • işini gördükten sonra arkasında duran ufak düğmeye basmaktan ve hafifçe kafasını aşağıya çevirip yeterli olmuş mu diye kontrol etmekten, kullandığı pedi yada tuvalet kağıdını çöp kutusuna isabet ettirmekten aciz aynı zamanda klozetten yere işemeyi başaracak kadar yetenekli kadınlar olduğunu bana öğreten mekan. ama sorsan o hatunların hepsi titizlik hastasıdır...
  • küçükken istediğim gibi işimi gördüğüm ancak büyüyünce girdiğimde çığlıklarla karşılaştığım yerdir.
    sanırım girmemi hoş bulmuyorlar...
    ayrıca yaş büyüdükçe yetişkin mekanlarda gezmeye başladıkça asıl dolu olanın bayanlar tuvaleti olduğunu gördüm. yaşıma oranla artık nerelerde gezdirildiysem artık...
    şimdilerde hem sıçmaya hem de makyaj tazelemeye yaradığından, ramazandaki ekmek kuyruğu gibi kuyruklar oluşturabilen nadide tuvalettir.
    ayrıca kadınlar üstlerine o muazzam tuvalet kokusu sinme ihtimaline karşı makyaj yapma sevdasından vazgeçmemektedirler, bunu engellemenin yolunun yanlarında taşıdıkları o astım düşmanı parfümler olduğunu bilirler.
  • hijyen sebebiyle bir kadına oturmadan da işemeyi öğreten yerdir.
  • kadının fendinin fiziği de biyolojiyi de yendiği yerdir. öyle yerlere çiş sıçramış olur ki anatomik olarak profesörü gelse açıklayamaz. nasıl beceriyorlar bilemiyorum ama sayıları az değil bu gizemli yaratıkların. hiç mi arkasına bakmaz insan yahu. bakıyorsa da "aferin bana ne güzel sıçıp batırmışım" mı diyor da gönül rahatlığıyla çıkıyor anlamıyorum.

bu akşam yemek yediğim restoranın tuvaletinde elimi uzattığım tuvalet kağıdında bok vardı. bok. güzel bir yemekten sonra yaşamak isteyeceğiniz şey bu değildir.

budur işte kadınlar tuvaleti. o elindeki boku tuvalet kağıdı rulosuna sürdükten sonra zahmet edip kağıdı koparmayan orospu kardeşim de içinizden birinin sevgilisi, eşidir, ya da benim bir arkadaşımdır kim bilir. ama dışarıdan bakınca hepimizde bir kolonyalı mendil, habire siliyoruz orayı burayı.
hesabın var mı? giriş yap