• bu cahillik ömür boyunca en az bir kez yapılıyor. doğruya doğru. önemli olan bir kez yaptıktan sonra bunu bir daha yapmamak.
  • (bkz: aş evi)
  • çevremdeki kadınlarda olmayan meraktır.

anca kırın kalbimizi hanımlar. aferin size. valla bişi demiyorum yazıklar olsun.
  • kendimiz mükemmelmişcesine harcadığımız yersiz çaba. genelde değmeyecek insanlara harcanan zaman olarak sonuçlanır.
  • sizi gözü kesmiş ve beğenmişse yapması gayet doğal. ulan evrende ne şanslı adamlar var. biz konuşacak birini bulamıyoruz, adamlara psikolojik destek gibi kız denk geliyor. zalimsin dünya
  • kadınlardaki kalbi kırık erkeği iyileştirme merakı, erkek yüzünden değildir. erkeğin kalbini kıran diğer kadınla rekabet içine girmesindendir. “bak ben sana nasıl iyi geleceğim, her şeyi unutacaksın” derken amacı erkeği iyi etmek değil yani. başka bir taraftan diğer kadına sinyaller gönderip, senin “mutlu edemediğini, ben mutlu ediyorum” demektir.
  • kadınların da çokta zikindeydi kalbi kırık erkeği iyileştirmek. milletin götünde ayı bağırıyor, derdi başından aşkın bir de sümsük, ağlak, mıymıy erkekle mi uğraşacak. bu dediklerim erkekler için de geçerli, mümkün olduğunca hayatınıza pozitif insanları almaya çalışın, enerjinizi emecek tipleri değil.
  • merak değil, iyi niyet. canom benim o cankuşum. insanlar cinsiyet fark etmeksizin dost olabilir. teyze, amca olunca anlarsınız.
  • sizin 170 boyunda kel göbekli ve asgari ücretli kalbinizi iyileştirecek değiller herhalde.

tanım: olan merak. ama size yok.
  • kalbi kırık yatağından dışarı çıkmayan çıkınca da netflix bira cips yapan üzgün erkeği iyileştirme evet evet iyileştirmek istiyorlar.

çünkü narnia'da yaşıyoruz ;) yersen

özet:tiksiniyorlar

gidin bir değer yaratın
159 entry daha
hesabın var mı? giriş yap