• yakışıklı bir erkek olarak, çirkin erkek kardeşlerimin yüreğine su serpmek için yaptığım, yanılma payı düşük tespit. tabiki tespiti dışarıdan yaptım.

kadınlar paraya, vücuda, statü vs ye bakıyor diyen erkek çok net ezik bir erkektir.

sıkı durun açıklıyorum, kadınlar, karakteri oturmuş, kendine güvenen erkeklere önem verirler. elbette yukarıda saydıklarım birer avantaj olabilir fekat bunlar olmasa bile, özgüvenli ve karakterli bir erkek, kadına iyi bir hayat sunabileceği hissini verir. kadın derki lan der bu çulsuzun bir şeyi yok ama hep böyle olmayacak. siz tipinizi unutup karşıya güven vermeye odaklanın. öptüm kıps
  • sanırım var böyle bir şey.bana kalirsa paraya da çok önem vermiyorlar.zengin koca avcısı sırtlanlari hariç tutarsak kadınların bir çoğu parayı çok önemsemiyor. buluşmaya beş parasız gidip hesabi kadına ödeten bir sürü adam var.olayin tamamen sosyal cevre, sosyal statü ve er kişinin kadına yaklaşımı olduğunu düşünüyorum.çok paranız varsa bir çok kadınla birlikte olabilirsiniz fakat hepsiyle birlikte olamazsınız.kendi eksikliklerinizi para vs gibi klişe bahanelerle görmezden gelmeyin.öküz olabilirsiniz, kadinlara yaklasamayabilirsiniz herkes her konuda yetenekli olacak diye birşey yok ama karşı tarafa bok atmakla bu iş cozulmez.halinizden cok sikayetciyseniz ve yalnızlıktan kuduruyorsanız başka çareler bulun, profesyonel kişilerle calismak olabilir mesela.

not:23 yıllık sapım.
  • yanlıştır. ilk karşılaşmada tipe sonrasında akıl ve yüreğe göre devam eder.
  • ilk kelimenin hemen ardına bir "sadece" eklenmesini rica edecektim.
  • tamamen hikayedir. gerçi bu işin kadını/erkeği yok, kimse dışını beğenmediğinin içini merak etmez veya yanında olmak için bir motivasyon hissetmez.
  • uyduruk vakadır.
  • erkeklerden daha fazla tipe önem veriyorlar denmiş. şu ünlü zengin erkeklerden üç tanesini söyleyin yanında kendisinden en az 15 yaş küçük (kendisi yaşlıysa) ve güzel kız arkadaş gezdirmeyen, bunu öyle konuşalım. görece çirkin olmayacak ama bildiğin tipsiz olacak. böyle salaş falan giyinen olursa tercihim ama bulamazsanız da sorun değil yüzünün güzel olmaması yeterli.
  • (bkz: kadınlardaki güven hastalığı)
    kendilerince o güveni aldıklarında, yani karşı tarafın güven verdiğine inandığında (bu güven nedir hiç bilmiyorum ama ortada bir güven meselesi var) ota-boka da aşık olabiliyorlar.
  • öyle bir gerçek yok, safsata bu.
hesabın var mı? giriş yap