aynı isimde "kalk gidelim" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
  • bir televizyon dizisiymiş. youtube'da birşey izlerken zırt pırt reklamı çıkıyor, beş dakikada bir reklam koyan görgüsüz dizi.
  • ilgili diziyi, duran böbüroğlu'nun evinde/köyünde çekmişler.

(bkz: dürüye'nin güğümleri)
  • ikinci bölümünü seyrediyorum çok güzel sıcacık bir dizi.bana 90lardaki mahalle dizilerini animsatiyor.
  • trt'nin an itibariyle ekranlarda olan yeni dizisi. izlenilesi gibi duruyor! buraya bakınca şaşırdım aslında birsürü giri görmeyi bekliyordum.
  • güzel bir dizi. ufuk özkan ve ayça varlıer döktürüyor. sırıtan pek bir şey yok gibi. şive yerinde, kurgu güzel. an itibariyle 4. bölümü reklamsız olarak iki buçuk saattir devam etmektedir. *
  • 2 haftadır takip ediyorum ve gerçekten keyifli bir dizi.tam aile dizisidir konusuyla,oyuncularıyla ve konseptiyle başarılıdır.şu aralar takip etmeye başladığım tek dizi.
  • çok hoş dizi, eş dost bekârı evlisi çocuklusu oturduk izliyoruz gayet severek. ayça varlıer uçuyor maşallah. burdan da sarı bebeye sesleniyorum; aklın varsa şehirli kızdan vazgeçip köylü kızı alırsın oğlum.
  • trt1’de cumartesi akşamları oynayan başarılı aile dizisidir. izleyin, seveceksiniz.
  • hiçbir yönünü sevemediğim dizi. düşüj kalite espiriler, diyaloglar, zorlama komiklikler ve kötü dalga geçmelerden ibaret.
  • öyle ahım şahım bi dizi değil. uyku problemi çekenler için gece 4 civarı arkada fon olarak izlenebilir. bu dizide mustafa ali karakterini canlandıran arkadaşa da ayrı ayar oluyorum. yeteneksizin teki. bir de deli yürek'in kuşçusunun oğlu rolündeki arkadaşın temiz bir araba dayağı var. bu kadar itici tipi nereden bulmuşlar anlamadım gitti.

geniş aile'nin cevahiri ile eşi rolündeki arkadaşın sahneleri dizinin izlenebilir nadir sekanslarını oluşturuyor. hayreti mucip.