• 9. nesil sabırtaşı aslan.
  • renktaş olmaktan gurur duyduğum başarılı yazar. ali ece'nin galatasaraylı versiyonu olduğunu rahatlıkla belirtebilirim.
  • transfer haberlerinin sözlükteki önemli ismi.
  • (bkz: #22546949)
    tebrik edilesi galatasaray taraftarı. kazansınlar yada kazanmasınlar, özellikle stad açılışında taraftarını sırtından vuranlardan hesap sorsunlar istediğimdir.

18 mart günü maçı sırf kendisi için erken terkedeceğimdir.
  • selanik'in ortasında doğup büyüyen atatürk'ün selanik'in bir köyünden çıkıp türkiye cumhuriyeti'nin kurulmasında önder olduğunu iddia eden bir yazar. kendisine bu yanlışı düzeltmesini söylediğimde önce "daha vurucu olması açısından böyle bir tabir kullandım" diyip, sonra da o zamnlar selanik'in bir köy olduğunu iddia etti.

hayır yani kızmıyorum da, yanlışta bu ısrar niye, onu anlamıyorum. sen köyden çıktı diyince atatürk gerçekten köyden mi çıkmış olacak? palavracı olarak bilinmekten başka ne geçecek eline?
  • "...sadece 1 sezonda 15 maçta şike ve teşvik uygulamasına gittiği resmen tespit edilen (türkiye cumhuriyeti polisi'nin resmi açıklamasıdır) bir takımın taraftarlarının..."

"...lan hani masumiyet karinesi? fenerbahçe ya da adı geçen diğer takımlar için 1 kez bile şikeci demedim. resmi karar çıkmadan, suç kesinleşmeden de demeyeceğim. ama şu suç bir kesinleşsin (cezası hiç mühim değil) ondan sonra göreceğim ben bu ağzı gevşekleri."

bir entrysinden. yorumsuz :)
  • severek takip ettiğim galatasaraylı sözlük yazarı.
  • 4500 entry 77 takipçi ve119 karma puanıyla aşı karşıtı, pandemi inkarcısı bomboş bir hesap...

bir de atatürkçü olacak.

"sözlerim bilimle çeliştiğinde o sözlerden 4500 tane daha yazarım!"
    -m.k.kamajikaciya-

engelle
    başlıklarını engelle
hesabın var mı? giriş yap