705 entry daha
  • kolay ülke olduğunu söyleyemem, toronto'da sokakta yatan insanları görünce anlıyorsunuz. gidip memnun kalanlar fakat geri dönenler var. kesinlikle türkiye'de ehliyetinizi almış olmanız, bir miktar paranızın olması, dil seviyenizin muhakkak upper intermediate seviyesinde ve üstünde olması gerekir. para kaybetme tecrübeniz yoksa kesinlikle önermem. avrupa'yı önceden gezerek buraya gitmiş olmanız fayda sağlar. bilemiyorum hakikaten uzaya düşmüş gibiydim 7-8 kilo verdim, her yerde domuz eti ve bacon kokusu. alkol almamak zaten küfür gibi bir şey onlarda herkes içecek banko. türkiye'de yapacak iyi bir işiniz varsa zaten gelmeyin. günde 12 saat çalışma yada hem okuyup hem çalışma yapmayı kaldıramazsanız gelmeyin. ondan sonra müthiş ikilemli durumlar ve kafa karıştıran hesaplar arasında sıkışıp, stres yaşayıp geri dönebiliyorsunuz. yapılan hataları da düzeltmek için birde ülkeye gelip bir daha düşünüyorsunuz. özellikle akıl ve ruh sağlığı uygun değilse gitmeyin, hesaplar ve hamleler net olmalı, mutlaka a b c planları yapılmalı.
  • bir ümraniye değil..
  • iyi ki ümraniye değil..
  • olsa da gitsek
1655 entry daha
hesabın var mı? giriş yap