• ınsallah cezaevine girer ve girdikten sonra sonu suphi altindoken'e benzer. oruc agiz beddua ettirdin adama
  • çok hızlı bir şekilde nasıl bu kadar yozlaştık, bozulduk? aklım almıyor.
  • camları kapatmıyor ve olayı magazinsel hale getirmeye çalışıyor oluşu bir miktar soru işareti oluştursa da, böyle sapık zihniyetlerin aramızda dolaştığı gerçeğini ve böyle tiplerin toplumdan izole edilmesi gerektiğini göz ardı etmemeliyiz.

önleyici çözümler üretmeliyiz. birisine bir şey olduktan sonra verilecek cezanın anlamı olmaz.

edit: soru işareti oluşturuyor cümlesinden ne anlaşılıyor bilmiyorum ama fikir yürütenlerin zihinlerinde benim zihnimdekinden farklı şeyler oluştuğu kesin.

bu adamın tavırları karşısında bu şekilde bir yaklaşımda bulunmak bana çok normal gelmedi. bu adam zihinsel engelli olabilir ve bunu bilen çocuklar adamın bu durumundan bir sosyal medya konusu çıkarmak istemiş olabilirler. adamın bu kadar rahat davranması, sadece alkollü veya başka bir madde etkisinde olması ile açıklanamaz diye düşünüyorum.

çocuğun da bu durumu oldukça soğukkanlı biçimde karşılaması ve hayatın doğal akışına uygun hareket etmemesi beni bu şekilde düşünmeye itti.

durum böyle değilse de zaten fikrim yukarda yazılı.
  • idam bunun gibi orospu çocukları için acilen gelmeli. hümanistlik takılıp laga luga yapacakların da ayrıca amına koyayım, acilen itlaf edilmesi gereken şerefsizdir.
  • bu hayatını siktiğimin hareketlerinden "öncesi de var" hissi oluştu... bu çocuğu sadece bu görüntüdeki kadar değil, daha öncesinden de rahatsız etmiş... bunu hissettim ve elim ayağım titriyor... bunun sikini tırnak makası ile lime lime ederek öldüreceksin...
  • biri aklı başında, soğukkanlı, helal olsun sana dedirten zamane çocuğu, ötekisi ise tam bir orospu çocuğu. boylelerine hapis yetmez başka şeylerde lazım.
  • idamın ne kadar gerekli bir ceza olduğunu bir kez daha görmüş olduk. şu adam idam edilse kimse yok demez tüm ülke hemfikir olur.
  • her beraber göktaşı duasına çıkalım helak olalım yeter artık valla ya.
  • "camları kapatmıyor ve olayı magazinsel hale getirmeye çalışıyor oluşu bir miktar soru işareti oluştursa da" lafıyla aklında soru işareti oluşan yazar arkadaşıma video çekenin bir çocuk, bak bir daha söyleyeyim bir çocuk olduğunu hatırlatmak isterim. yine de yaşı küçük olmasına karşın delil oluşturacak şu videoyu çekmiş ve adamın tanınabilir olmasını sağlamıştır.
    ayrıca bir insan bu kadar korkuyorken ve arada güvenlik sağlayıcı (pencere demirleri) bir şeyler varken tehlikenin gözünün önünden gitmesini daha tedirgin edici bulur genelde. konuşup gözünün önünde tutmak insanda olayın daha kontrol edilebilir halde olduğu psikolojisi verebilir.
  • videodaki yaratık 20 yıl hapis cezası bile alsa bir gün oradan çıkacak. peki ıslah olacak mı? hiç sanmıyorum. taşla bile empati yaparım ama şu herifin yaşama hakkı, adalet bilmem nesi beni zerre ilgilendirmiyor. yansın pislik.
hesabın var mı? giriş yap