• burada hedef başörtülüler miydi bunu sadece görüntüden tespit etmek zor. çünkü aralarında bir kişisel münasebet de olabilir. hemen yükselmeyin az biraz sorgulayın.
  • görüntülere defalarca baktım bana göre bunu yapan ya delidir ya da orospu çocuğu fakat şu da bir gerçek bu tarz şeylerle bölemezsiniz.
  • kadının örtüsünden, peçesinden farksız olarak diyorum ki, şerefsiz herif, ne istedin kadından?
    ne yaptı o kadın sana?
    benim asıl daha da üzüldüğüm, adam orada kadını darp ettikten sonra kazık gibi dikeliyor, bir allahın kulu, bir esnaf adamı etkisiz hale getirmeye çalışmıyor, herkes apatik bir şekilde devam ediyor.
    ahlaksızlığın gibi bir kere daha görülür.
  • ya bırakın ya. provokasyon resmen. sen şu parayı al yap.. güvenlik kamerasından yayarız insanlar yer. sonra birbirini yer. tam bir senaryo. yemeyin.
  • bu coğrafyada ne ilk ne son olacak provokasyon yaratacak saldırıdır. sadece belli kesimlere fayda sağlar ve üstünden siyasi malzeme olarak kullanılır. bu tip olaylara verilecek tepki ise maalesef hiçbir şeyi değiştiremez çünkü burası ortadoğu
  • saygısız karaktersiz insanlarla iç içe yaşıyoruz malesef.
  • amacı neymiş acaba.ağzıma geleni sayacam da üşeniyorum.
  • ilk sayfadaki entrylerin yarısı silinmiş. burad aptal saptal yorum yapan orospu çocukları var ki tutuşunca silip kaçıyor.

başörtülü başörtüsüze, başörtüsüz başörtülüye şu hareketi yapamaz. bir erkek diğer bir erkeğe de yapamaz. yalnız buradan mağdur edebiyatı çıkarıp başlığı "başörtülü" diye açıp, kutuplaştırma yaratmak da ayrı bir hainliktir.

başörtüsünü siyasi bir malzeme haline getirmekten vazgeçin. kadın başörtülü diye vurmamış ruh hastası olduğu için vurmuş.
  • bizden bi bok olmadığının göstergesi
hesabın var mı? giriş yap