• tehlikeli bir iştir. kaşlarınız dökülebilir. bir de göz boyamak vardır ki o bambaşka bir şey.
  • siyah olan saçlarınızı sarı, kırmızı, kızıl, turuncu renge boyuyorsanız yapmanız gereken olay. yine de siz siz olun işin bokunu çıkartmayın.
  • ayni zamanda sari saclari siyaha boyayinca insanliktan ciktigimi farkedip uyguladigim bir davranis butunudur. acik renkli kaslari bir kac dakika sac boyasiyla bekletince sahip oldugum kara sac kara kas ikilisi ise aynaya bakinca saliselik bir kendini taniyamama (hsktr!) seklinde bas gostermis, bu hastalikli hissiyat bir kac gun icinde kaybolmustur.
  • saçmadır. hatta sırf bu kadar saçma bir eylemi gerçekleştirmek zorunda kalmamak için koyu siyah saçları sarıya çevirmemek gerekir. bırakınız efenim iyidir koyu siyah.
  • 5 dakika bile sürmeyen rahat bir iştir.

kaşları döktüğüne şimdiye dek şahit olmadım.
  • hangi renge boyanırsa boyansın kiremit rengi sonucu çıkan yapay işlem.
  • sadece kaş ve saçlardaki renk farkından dolayı yapılmaz bu. benim gibi kaş yoksunu insanlar da hafiften doğal rengine boyayabilir bazen. yalnız ne yapıldığının sürekli akılda tutulması gerekir ki dalgınlıkla gözleri kaşırken kaşı da araya kaynatınca sürülen boya kaşa fantastik şekiller vermesin.

ben artık boyamıyorum ama, azmettim ve bir yıl boyunca her gece badem yağı sürdüm. ve gördüm ki, eğer insan azmederse tek kaşlılara bile kafa tutabilir bu yöntemle. o yüzden sabrediniz, boyamayınız.
  • sadece saç boyandığında kaş boyanmaz. hatta yakın zamanlarda saç ve kaş renginin iki farklı renk olması trend bile oldu. kaşın boyama yüzünden döküldüğünü hiç görmedim, fakat kullanılan ürünün kalitesine göre tabi ki olumlu yada olumsuz etkileri oluşur zaman içerisinde. kaş boyamak var birde kaş makyajı var bu arada, ikisi ayrı şeyler. kaş makyajı tamamen zararsız ve makyajın olmazsa olmaz bir parçası bence. elf eyebrow kit çok iyi iş görüyor bu noktada. kalitesiz değil, kaşta dökmüyor. iyi bir şeydir iyi, kaş boyamak.
hesabın var mı? giriş yap