şükela:  tümü | bugün
  • çok güzel bir nick name' e sahip yazar. pardon çaylak.
  • mirc ve forum ortamlarından fırlama bir nick'e sahip yazar adayı. kayıpşehrinyitikdelikanlısı'nın sevdiceği olsa gerek.
  • yazar olmayı, hali hazırda yazar olan birçok suser'den daha çok hakeden çaylak.

seni takip ediyorum yavru ceylan. umarım birgün yazar olursun ve iletişime geçeriz.
  • entrylerime düzenli fav yapan, çoktan yazar olmayı hak eden güzel nickli yazar. seni bulacağım oğlum :)
  • entrylerine şöyle bir göz gezdirdim de klavyesi gayet iyi,yazar olmayı hakediyor haketmese bile sırf nick için bile yazar yapılır haydi sözlük yönetimi göreve.
  • zeki bir çaylak. artık yazar olması gerektiğini düşünüyorum. belki de yakındır. *
  • güzel yazan, sözlükçülerin ilgi odağı olmayı başarmış çaylak.
    yazar olmasını diliyorum.
  • ayrı dünyaların insanıyız kendisiyle. onun gözünde ben ırkçı, faşist biri... benim gözümde o ayrılıkçı bir terörist. ben diyorum nihal atsız, o diyor deniz gezmiş. arada bildiğin bir uçurum var. ama yani ne biliyim ya... siyasetin bulaşmadığı konularda da bi okunası kişi.

bi öz eleştiri yapmam gerekirse milliyetçiyim falan diyorum ama ayrılıkçı dediğim kişinin türkçesi, dilbilgisi benimkisinden baya baya daha iyi. bu da benim utancım olsun amk.

sonuç olarak; yazar yapmayın böyle insanları.:)
  • acaba şimdi nerelerdedir diye beni derin derin düşüncelere daldıran, kımız üstüne kımız içtiren asena.
  • kara murat repliğidir.