• destek hattındaki ismail bey "ben cevap veriyorum ama esas melih bey bakıyor, bi mail atıver ilgilensin" tadındadır.

ama çok samimi söylüyorum bu zamana kadar aldığım en iyi hosting servisini alıyorum. sunucu.com.tr, sadecehosting gibi kurumsal görünmeye çalışan firmalara göre melih bey şahane hizmet veriyor. samimi dürüst ve fiyatı da makul. umarım hep böyle devam ederler.

ancak ufak tefek gecikmeler olabiliyor, site belki bazen kapalı kalabiliyor ama sağlam iş yapıyorlar. siteyi taşırken çökertip 2 yıllık verilerimizi götürenleri de gördük.*
  • bu fiyata mükemmel hizmet veren firmadır kendisi melih bey zaten hiç bir soruyu yanıtsız bırakmaz üstelik ihtiyaçlarınıza destek verir yıllardır kullanan biri olarak şunu diyebilirim ki ileride büyük bir projem olsa kendileri ile çalışırım .
  • fiyat/performas gayet iyi olan sunucu firmasıdır. 10 yılı aşkındır kullanıyorum.

bir keresinde tüm sunucuyu patlattılar ve verileri geri getiremediler. o katastrophe dışında başka bir sıkıntı olmadı.
  • türkiye'deki en ucuz ve stabil hosting firmalarından birisidir. bugüne kadar sıfır sorun yaşadım kendileriyle.
  • en sevdiğim hosting firması. hem ucuz hem de kaliteli. melih bey söylendiği gibi ne sorun olursa olsun çözüyor. hiç sıkıntı yaşamadım bu sebeple. nazar değmesin. herkese tavsiye ediyorum.
  • arkadaş tavsiyesi üzerine domain ve hosting hizmetimi kendilerine transfer etmeye niyetlendim. işlem öncesi birkaç teknik soru sormak istedim. açtığım ticketa saatlerdir herhangi bir yanıt alamadım. üzerine telefonla aradım, onu da açan yok. pazar günü bir allahın kulu yok herhalde ofislerinde

pek hoş olmadı bu sevgili kebir...

edit: üzerinden saatler geçmiş olsa da yazılı olarak dönüş yaptılar.
  • on beş yıldan fazla süredir tanıdığım hosting firması. işlerinde herhangi bir sorun çıktığını görmedim. ufak tefek bazı aksaklıklar dışında gayet iyi çalışıyorlar. bir de mütevazı bir kurum. küçük hesaplar peşinde değiller. mutlaka tavsiye ediyorum.

bir de firma sahibi melih sarıoğlu'nu hiç görmedim, tanışmadım ama çok yazıştık. kaybedenler kulübü'ndeki erol egemen gibi bir varlık sanırım.
  • burdan bir yazarın tavsiyesi ile kendileriyle çalışmaya başladım. daha önce isimtescil kullanıyordum, sürekli mailler kopuyordu. kebirhost'a geçtiğimden beri rahatım, teknik olarak benim gibi konudan uzak insanlar için mükemmel bir hosting şirketi. melih bey'e her an ulaşabiliyorum, anlamadığım şeyleri anlatıp yapmak istediklerimi yapmama yardımcı oluyor. hatta şu an bir müşterimin mail problemini çözmeye çalışıyor. bu kadar kahrımı çeken bir şirkete bu entryde teşekkür etmiş olayım.
  • tek kişilik dev kadro olarak hizmet verdiğini düşündüğüm f/p şampiyonu domain ve hosting sağlayıcı (bkz: melih sarıoğlu). yukarıda bir suser kendisini erol egemen’e benzetmiş ve onikiden vurmuştur *
  • türkiye'nin en kötü hosting şirketi olabilir. verilerimi kaybettim sayelerinde. uzak durunuz.
hesabın var mı? giriş yap