• bugün aldığım kg'ı 60 tl olan mamanın yüzüne bakmayıp, kendime aldığım 10 tl'lik nugget için çıldırmaları.

edit: 2021 'de nugget 10 tl imiş :( şu an 50 tl
  • katlanılması zor garipliklerdir.

kedim ikidir benim yattığım yatağa pislemeye başladı. daha kendisiyle tanışalı 1 hafta olmamışken üstelik. bugün başladı bu huyu. senin gibi kedinin amk ben. ben yatarken sessizce yatağıma çıktı demin de. bi baktım çarşafı eşeliyor. sinirden küplere bindim. o kumu biz boşuna mı aldık kodumun kedisi. ilk günler ne güzel oraya sıçıyodun. ne oldu da benim çarşafıma sıçıyosun ikidir. lan hem de ben yatarken. gel ağzıma sıç amk.

şunun dilinden anlayan varsa yeşillendirsin lütfen. hayatıma renk geldi mk. bi yatağıma sıçmayan kedi kalmıştı o da tmm oldu.
  • yedikleri mama ne kadar kaliteli olursa olsun inanılmaz kötü kokmasına rağmen kendi kızlarımın kokladığım en güzel iki şey olması.uzaylı kokusu böyle bir şey demek ki*
  • vitamin macununu verdiğimde güzelce yedikten sonra kendini sevdirir belki diye ne zaman el ense hareketi çeksem anında kaçıyor. ya ne oldu neee?? ne ettim sanaaa?? azıcık sevdirsen ne olacak??

not: buna şey deniyor galiba nankör .s
  • sevgilerini ısırarak göstermeleri.
  • halının altına girip masum masum bana bakması :) koridordan dönüşte duvarın arkasına geçip benim geldiğimi görünce üzerime hafifçe zıplaması :)
  • kediler ittir
  • bizimki felsefe yapıyor. şöyle ki oyuncağı ulaşamayacağı bir yere astığım zaman ona ulaşıncaya kadar çabalıyor, miyavlıyor. ben verdikten sonra sesini kestiği gibi oyuncağın yüzüne bile bakmıyor.
    yani diyor ki önemli olan varmak değil, yolda olmaktır.
  • “kediniz sizi aldatıyor mu ya da o gerçekten 'sizin kediniz' mi?”

en güzel mamaları verseniz de yemiyorlar mı?

sanki gün boyunca sevilmelere doymuş gibiler mi?

o halde kedi, “sizin” kediniz olmayabilir:)

ya da “aldatılıyor” olabilirsiniz...

şüpheleniyor musunuz?

(bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler/#128359242)
hesabın var mı? giriş yap